image 93733 25 v1
Galéria(7)

Revolučný koncept Kaldewei Nexsys

Nexsys je nový revolučný koncept firmy Kaldewei, ktorý spája prednosti bezšvovej smaltovanej extra plochej vaničky a veľkorysosť dláždenej sprchy v jedinom systéme. Nexsys však nie je len prísľub flexibility a estetiky. Extra plochá sprchovacia vanička sa harmonicky začleňuje do vzhľadu kúpeľne a decentný žľabový odtok necháva Nexsys opticky splynúť s podlahou.

1
03
3
4
5
6
7

Flexibilná montáž i rozmerová pestrosť

Myšlienkou systému Nexsys bolo vytvorenie absolútne jednoduchého sprchovacieho systému v úrovni podlahy. Jadrom konceptu je vopred zmontovaná montážna jednotka skladajúca sa zo smaltovanej extra plochej sprchovacej vaničky, odtokového žľabu, sprchovacej dosky a vhodného izolačného systému. Sprchovacia vanička je absolútne plochá, bez vnútorných kontúr a hrán na okrajoch, takže je možné ju dokonalo zapustiť do dláždenej podlahy v podstate ako jednu veľkú, bezškárovú, smaltovanú dlaždicu s integrovaným odtokom. Vysoká flexibilita sa odráža i v pestrosti rozmerov – Nexsys bude k dispozícii v približne 200 rozmeroch.

Nekompromisná kvalita

Puristický dizajn sprchy završuje decentný odtokový žľab s vysoko kvalitným dizajnovým krytom, ktorý bude voliteľne dostupný v lesklej alebo kartáčovanej nerezovej oceli, alebo vo farbe sprchovacej vaničky. Pretože je vanička Kaldewei vyrobená z vysoko kvalitnej smaltovanej ocele, bude Nexsys i po rokoch používania vyzerať stále výborne. Tento znamenitý materiál presvedčuje taktiež vynikajúcimi hygienickými vlastnosťami a ľahkým čistením, je mimoriadne odolný, má extrémne dlhú životnosť a ani pri intenzívnom namáhaní na ňom nie sú vidieť stopy po používaní.

O Kaldewei

Franz Kaldewei GmbH & Co. KG je celosvetovým partnerom pre realizáciu vysoko kvalitných riešení kúpeľní zo znamenitého materiálu – smaltovanej ocele. V rámci svojho portfólia, ktorého súčasťou je viac než 600 sprchovacích vaničiek, kúpeľňových vaní a umývadiel, ponúka tento špičkový výrobca vzájomne zladené riešenia projektových dodávok i zákaziek pre súkromných stavebníkov – v jednotnom materiáli a harmonickom dizajnovom poňatí. Výrobky zo smaltovanej ocele Kaldewei sa v kúpeľni osvedčujú už celé desaťročia vďaka svojím zrejmým materiálovým prednostiam. Spoločnosť bola ocenená ako „značka storočia“ a vďaka spolupráci s renomovanými návrhárskymi štúdiami získala viac než 120 ocenení za dizajn. Firma Kaldewei, založená v roku 1918, je dnes spolu so svojimi dcérinými spoločnosťami a obchodnými partnermi zastúpená vo viac než 80 krajinách sveta.

www.kaldewei.cz

ZDROJ: PR článok spoločnosti Kaldewei CS, s.r.o.