Zaoblené profily priečok MILT – vpustite organické tvary do svojej kancelárie?

ČSOB VYŠKOV zaoblené profily2

Súčasný trend v dizajne komerčných interiérov podporuje ľahkosť a estetiku. V kancelárskych priestoroch sa majú zamestnanci cítiť príjemne a radi tu tráviť svoj čas. Zaoblené profily priečok MILT, či už v riešení s dvojsklom MiltDesign, alebo s jednosklom GlassTech, vnášajú do interiéru nezvyčajné organické tvary a umožňujú osekávať ostré hrany a uhly.

Kancelária HB REAVIS v Bratislave

Pri realizácii zaoblených profilov priečok MiltDesign pre medzinárodnú developerskú spoločnosť HB Reavis (v jej bratislavskom sídle) sme sa pustili do veľmi odvážnych rôzne zaoblených tvarov zasadacích miestností.

HB REAVIS Bratislava zaoblené profily3

V zasadacej miestnosti so špeciálnym akustickým obložením a výsekovým sklom je možné pri zvýšenej potrebe súkromia zakryť sklenený priehľad závesom. Možnosťou sú, samozrejme, aj žalúzie, stmavené alebo rôzne farebné sklá, prípadne polepy a potlače sklenených priečok.

Kancelária HB REAVIS v Bratislave

 

Pobočka ČSOB vo Vyškove

Zaoblené profily priečok GlassTech s jednosklom v priestoroch vyškovskej pobočky banky ČSOB umožňujú bankárom vizuálnu komunikáciu s klientmi, ale zachovávajú vysokú nepriezvučnosť. Pri súkromnej diskusii o finančných prostriedkoch klientov tak k ostatným osobám na pracovisku neprenikne ani slovo.

ČSOB VYŠKOV zaoblené profily3

 

Kancelárske priestory spoločnosti Sygic

Zaoblené profily priečok GlassTech v bratislavskej spoločnosti Sygic so zapustenými stropnými a podlahovými profilmi umožnili vytvoriť jedinečnú zasadaciu miestnosť, ktorá je spolu s nábytkom v retro štýle dominantou týchto vzdušných a moderných priestorov lídra v oblasti navigačných systémov.

Sygic Bratislava zaoblené profily

Nebojte sa využiť zaoblené profily sklenených priečok v komerčných interiéroch. Vďaka zaobleným profilom prestaviteľných zasklených priečok MILT budú kancelárske aj rôzne ďalšie komerčné priestory pôsobiť harmonicky a pritom nadčasovo. Vysoká nepriezvučnosť prestaviteľných priečok MILT, jedinečnosť dodaného riešenia, realizácia zákazky od A po Z a pozáručný servis sú pre českú spoločnosť MILT samozrejmosťou.

MILT BRATISLAVA
Tomášikova 30 C
821 01 Bratislava
www.milt.sk
michal.stepanovsky@milt.sk