Sprchovanie v úrovni podlahy s Kaldewei: jednoduché, ploché a flexibilné

image 82513 25 v1

Pokiaľ ide o flexibilnú, plochú a jednoduchú montáž sprchovacích vaničiek v úrovni podlahy, je Kaldewei správne zvoleným partnerom. Extra ploché sprchovacie vaničky Kaldewei sú k dispozícii vo viac než 50 000 prevedeniach.

Flexibilita bez hraníc pri plánovaní kúpeľne

S desiatimi produktovými radmi, 57 rôznymi rozmermi a viac než 50 000 variantmi je Kaldewei ideálnym partnerom pre realizáciu spŕch v úrovni podlahy. Napríklad extra plochá sprchovacia vanička Scona predstavuje flexibilné riešenie sprchy pre rôzne priestorové požiadavky, či už ide o renováciu alebo stavbu novej kúpeľne. Okrem moderného dizajnu a vysokej kvality materiálu presviedča smaltovaná extra plochá sprchovacia vanička mimoriadne atraktívnym pomerom ceny a výkonu.

Obrazový materiál: Kaldewei

Obrazový materiál: Kaldewei

Plochý, plochší, Kaldewei

Za extra ploché sprchovacie vaničky v úrovni podlahy zo smaltovanej ocele Kaldewei nehovorí len ich všestrannosť. Práve v porovnaní so sprchovacími žľabmi a dlažbami sa vyznačujú mimoriadne plochou inštaláciou. S novou odtokovou súpravou KA 90 Kaldewei umožňuje veľmi plochú inštaláciu sprchovacích vaničiek v úrovni podlahy, pretože vďaka KA 90 je možné dosiahnuť montážnu výšku len 60 milimetrov – čo je ozajstné plus najmä pri rekonštrukciách. V štyroch rôznych prevedeniach a univerzálne kombinovateľná so všetkými smaltovanými extra plochými sprchovacími vaničkami s odtokom 90 mm, ako je napríklad Scona, Super plan a Superplan XXL, vyhovie KA 90 pri každej montážnej situácii.

Obrazový materiál: Kaldewei

Obrazový materiál: Kaldewei

Jednoduchá montáž so systémom

Vďaka dokonalo vyladenému kompletnému systému od Kaldewei sa smaltované extra ploché sprchovacie vaničky v úrovni podlahy dajú nainštalovať len v zopár krokoch. Systémové riešenia Kaldewei, ktorých súčasťou je extra plochá sprchovacia vanička, montážny systém a odtoková súprava, sú extrémne stabilné, mnoho rokov odolávajú vysokej záťaži a poskytujú rozsiahlu ochranu pred prevlhnutím i pred hlukom. Veľkorysá ponuka rozmerov, minimálne montážne výšky i jednoduchá a rýchla inštalácia činí z Kaldewei ideálneho partnera pre sprchy v úrovni podlahy.

Obrazový materiál: Kaldewei

Obrazový materiál: Kaldewei

www.kaldewei.cz

ZDROJ: PR článok spoločnosti KALDEWEI CS, s.r.o.

http://www.kaldewei.cz/vyrobky/sprchovani/avantgarde/detail/product/xetis.html
http://www.kaldewei.cz/vyrobky/sprchovani/avantgarde/detail/product/superplan-extraflach.html
http://www.kaldewei.cz/vyrobky/kaldewei-solutions/sprchove-vanicky.html#zubehoer-h2

KategórieInteriérový dizajn