Práčky Gorenje WaveActive

Práčky Gorenje WaveActive 2

Práčky Gorenje WaveActive sú vybavené najmodernejšími, praktickými a užívateľsky atraktívnymi funkciami, ktoré zaistia dokonalý výsledok. Generácia WaveActive pridáva do tohto radu ďalšie modely zamerané na technológiu SteamTech.

Technológia SteamTech zaistí najlepšie výsledky prania. Vďaka ošetreniu parou je na konci programu bielizeň dokonale čistá, menej pokrčená a mäkšia aj bez použitia aviváže. Aby vyhoveli náročným potrebám zákazníkov a poskytovali optimálnu starostlivosť o najjemnejšie tkaniny, sú nové modely radu WaveActive s technológiou SteamTech vybavené niekoľkými špecializovanými pracími programami.

Práčky Gorenje WaveActive

Pri rade ESSENTIAL nájdete program AllergySteam, ktorý odstraňuje alergény, a ShirtsSteam, ktorý udržuje košele menej pokrčené, takže nebudete musieť strácať veľa času žehlením. Pri rade ADVANCED navyše môžete využiť SteamRefresh, ktorý osviežuje aj tie najcitlivejšie odevy za menej ako 30 minút.

Hlavným rysom rady práčok WaveActive je inovatívne navrhnutý a patentovaný bubon so špeciálnym vlnovým vzorom a s vlnovitými 3D rebrami vyvinutými na odstránenie aj tých najhorších škvŕn tým najjemnejším spôsobom.

Práčky Gorenje WaveActive 4

Práčky generácie WaveActive spĺňajú najvyššie ekologické štandardy a pýšia sa extrémne energetickou efektivitou, s energetickou triedou A+++ a úsporou energie až 50 %.

www.gorenje.sk