Kaldewei Cayonoplan Multispace získala cenu Red Dot Award za dokonalý dizajn

1 Kaldewei Cayonoplan Multispace
Zdroj: Kaldewei

Prvá certifikovaná sprchová vanička s integrovaným priestorom na pohyb presvedčila porotu

Svetová novinka od značky Kaldewei do bezbariérových minikúpeľní očarila profesionálov z oblasti sanity, architektov a investorov. Ale nielen ich. Cayonoplan Multispace vyhrala vďaka svojej výnimočnej inovatívnosti a estetike aj Red Dot Award v kategórii Product Design 2020, jednu z najdôležitejších medzinárodných súťaží hodnotiacich dizajn výrobkov a architektúru.

Vyznamenanie v podobe „červeného bodu“ udeľuje každoročne 40-členná porota odborníkov najlepším výtvorom v oblasti estetiky, vybraných materiálov, spracovania, štruktúry povrchu, ergonómie a funkčnosti a je jednou z najvychýrenejších pečatí kvality udeľovaných za mimoriadne vydarený dizajn.

4 Red Dot Award

„Týmto vyznamenaním neocenila porota len kvalitu dizajnu nášho nového riešenia do kúpeľní. Pre nás je táto cena aj potvrdením úplne jedinečnej kombinácie materiálov. V smaltovanej oceli Kaldewei oceľ a sklo vytvárajú trvalý, hygienický a udržateľný zväzok, za ktorým už desaťročia stojí značka Kaldewei,“ hovorí Yvonne Piu, marketingová riaditeľka spoločnosti Kaldewei.

„Cayonoplan Multispace spravila konečne aj z minikúpeľne bezbariérový priestor a súčasne zónu, kde hrá prím dizajn – a to so všetkými výhodami pre profesionálov v oblasti sanity aj investorov. Okrem vysokej úrovne estetickosti ide aj o maximálny komfort a usporiadanie kúpeľne, ktoré spĺňa normy a zaručuje bezpečné čerpanie príspevkov z dotačných programov na bezbariérové modernizácie kúpeľní.

3 Kaldewei Cayonoplan Multispace

Bezbariérová realizácia minikúpeľní

Kaldewei Cayonoplan Multispace určená na inštaláciu v úrovni podlahy je prvá certifikovaná smaltovaná extraplochá sprchová vanička spĺňajúca všetky požiadavky na bezbariérovosť, ktorú možno zároveň na 60 % započítať do plochy určenej v kúpeľni na pohyb.

Týmto sprchovým systémom od značky Kaldewei možno úplne jednoducho vybaviť dokonca i minikúpeľne s veľkosťou iba 4 m2 a splniť pritom všetky požiadavky na bezbariérovosť. Cayonoplan Multispace ponúkame vo všetkých 12 farbách kolekcie Coordinated Colours a sériovo pridávame protišmykovú úpravu povrchu Secure Plus.

2 Kaldewei Cayonoplan Multispace

Cayonoplan Multispace – vyznamenaná za všetky stránky

„Víťazi súťaže Red Dot Awards preukázali, že dokážu vytvoriť výrobky dokonalé zo všetkých stránok, vyznačujúce sa nielen výnimočnou estetikou, ale aj dokonalou funkčnosťou. Projekty držiteľov týchto ocenení vo svojej brandži posúvajú latku vyššie. K tomuto úspechu im zo srdca gratulujem,“ toto sú slová profesora Dr. Petera Zeca, iniciátora a výkonného riaditeľa Red Dot.

www.kaldewei.cz

FOTO: KALDEWEI a Red Dot Award 2020