Interiér robia detaily. Štýlové vypínače nie sú výnimkou

image 91253 25 v1

Ani tie najdrahšie materiály a zariadenie čistému štýlu nepomôžu, ak sa pri plánovaní i konečnej úprave nedotiahne práca do konca. Ak má byť akýkoľvek interiér vyladený na dokonalý architektonický celok, záleží aj na prvkoch, ktoré majú hoci len niekoľko štvorcových centimetrov. Ako sú napríklad vypínače.

Kov, sklo a dokonca už aj kameň a koža – nečakané materiály dekoratívnych rámčekov vypínačov vnesú do domova výnimočný luxus a jedinečný dizajn. Výrobcovia chápu potreby ľudí, ktorí dávajú čoraz väčší dôraz na komfort i dizajn použitých prvkov v interiéri. Zaužívané výrobky z plastu v jednoduchých farebných škálach preto neustále dopĺňajú novými štýlovejšími variantmi.

Príkladom môžu byť kolekcie vypínačov Schneider Electric, ktoré umožňujú reagovať na aktuálne módne trendy v zariaďovaní rôznych štýlov interiérov – od minimalistických až po rustikálne. Výrobky sú zároveň kompatibilné s modelmi spínačov a ďalších prístrojov tohto výrobcu, ako sú napríklad integrované stmievanie, detektor pohybu či termostat.

Sila kameňa a kovu

Pre moderné až minimalistické interiéry sú vhodné výrobky so vzhľadom povrchu z kameňa. Jemnozrnný metamorfovaný kameň očarí jednoduchosťou a silou. Krycie rámčeky z tmavej bridlice vyniknú vo veľkorysých priestoroch a pridajú im na elegancii. Majú špeciálnu bezodtlačkovú povrchovú úpravu, preto si svoj vzhľad zachovávajú dlhodobo.

Línie moderných bytov a kancelárií doladia rámčeky vypínačov z kovu. V rámci kolekcie UNICA Class od Schneider Electric možno vyberať spomedzi dvoch brúsených hliníkových povrchových úprav – chladnej minimalistickej alebo hliníkovej úpravy s atraktívnymi béžovo-ružovými odleskami. Treťou možnosťou je oceľový rámček s oxidovou povrchovou úpravou. Vďaka nej vypínač nadobúda efekt módneho, skorodovaného vzhľadu.

Sklo – štýlové a čisté

Vypínače umiestnené v sklenom rámčeku dodávajú eleganciu a čistý dizajn takmer akémukoľvek modernému interiéru. Materiál číslo jeden súčasnej architektúry povyšuje rámčeky vypínačov na skutočné dizajnové kúsky. Sú nadčasové a vďaka tvrdenému sklu, z ktorého sú vyrobené sa môžete spoľahnúť, že vám vydržia veľmi dlho.

Oživením interiéru sú vypínače so žiarivý bielym sklom, eleganciu a nádych luxusu vnútornému priestoru dodajú vypínače s čiernym zrkadlovým sklom. Pre neutrálny vzhľad sú k dispozícii vypínače s jemne sivým nádychom.

Koža je príjemná aj na dotyk

Komu sa žiada skutočne netradičné riešenie, môže v kolekcii UNICA Class zvoliť vypínače z pravej kože. Tento prakticky nesmrteľný materiál sa hodí do klasického, rustikálneho i moderného interiéru.
Jeho silnou stránkou je, že láka nielen na pohľad, ale predovšetkým na dotyk. Pre vytvorenie harmónie interiéru si možno vybrať vypínač, ktorý nielen farebne, no aj materiálovo ladí napríklad k sedacej súprave.

Zmeny na každý deň

Špeciálny prístup v tvorbe interiéru si vyžaduje detská izba. Deti rýchlo rastú, milujú pestrosť i zmeny, neskôr zariadenie ich izieb môže podliehať náladám i túžbam.
Súčasťou flexibilného interiéru je taký vypínač, ktorý podporí detskú kreativitu a vyjadrí rozvíjajúcu sa osobnosť. Ukážkou je vypínač Merten Creativ od Schneider Electric.

Pod transparentný rámik je možné vložiť akýkoľvek obrázok alebo fotografiu a vytvoriť vypínač presne podľa predstáv užívateľa. Detskú izbu tak môžu zdobiť  detské kresby alebo fotografie obľúbených hercov či najlepších priateľov. Je teda jedno, či si vhodný dizajn vytvorí dieťa na základnej škole, alebo vysokoškolák.

Detaily už nie sú luxusom

Zamerať sa na detaily pri tvorbe interiéru už dnes nie je luxusom. Človek strávi vo vnútri budov veľkú časť svojho života a správne dotvorený interiér sa už chápe ako súčasť ich komfortného užívania.
Súčasná ponuka vypínačov umožňuje stavebníkom, no aj architektom a interiérovým dizajnérom doladiť svoje projekty do posledného detailu.

Ich vzhľad ocenia odborníci rovnako ako budúci užívatelia.
Viac informácií nájdete na stránke www.schneider-electric.sk, prípadne sa môžete obrátiť priamo na Zákaznícke centrum Schneider Electric.

KategórieInteriérový dizajn