Dotvorte aj Vy hravo dizajn vášho nábytku či kancelárie

image 84462 25 v1

Dekorácie presne podľa vášho štýlu, alebo firemnej identity vytvoríte hravo cez polep nábytku stačí kreatívna myšlienka ušitá na mieru vašim, alebo klientovým predstavám.

Zaujímavým prvkom zasadačiek môže byť popisovateľná stena ako alternatíva k whiteboardu. Môžete tak jednoducho deklarovať vaše myšlienkové pochody, alebo tvoriť zadania. Zapíšete, zmažete, prepíšete…

Už maličkou zmenou môžete ovplyvniť pocit vášho klienta pri pobyte v kancelárii, showroome, zasadačke. Či už to vyplotrovanou farebnou fóliou a zaujímavým alebo informatívnym textom, ikonami. Vychádzajte z farebných akcentov z firemných farieb, alebo nastavených, už existujúcich dizajnov a farebných kombinácií v interiéri.

Textácie dodávajú nábytku unikátny dizajn a zároveň príjemnú a priateľskú atmosféru.

Ilúzie v priestore sú tiež obľúbenými formami dekorovania priestorov izieb, reštaurácií, či iných B2B priestorov. Čo dať do bieleho priestoru sprchy iné ako prírodu?

Alebo čo takto vytvoriť v pizzérii atmosféru stredozemia s úzkymi, milými uličkami? Jednoducho zajímavou fototapetou. Pomôžeme, vytlačíme, nainštalujeme na mieste určenia.

Ďalšie inšpirácie pre vás: Dekorujeme súkromný a firemný priestor.

Potrebujete pomôcť nájsť správny materiál a tlač pre vaše potreby? Pomôžeme, poradíme. Viac aj o týchto projektoch u našich kolegov: obchod@imagewell.eu

Autor článku: Mgr. Petra Dudášová, PhD.
Zdroj: ImageWell.eu