Domáci sejf

Domáce sejfy – pre koho sú vhodné a ako vybrať ten správny?

Partneri sekcie:

Prvým stupňom zabezpečenia každej domácnosti sú certifikované bezpečnostné dvere. Na mieru a podľa návrhu architekta či vkusu ich budúcich majiteľov dvere vyrobí slovenský výrobca s viac ako 30 ročnými skúsenosťami SHERLOCK® ASSA ABLOY. Bezpečnostné dvere chránia domy a byty pred neželaným vniknutím cudzích osôb. Po domácnostiach sa však stále častejšie pohybujú cudzí ľudia s vedomím ich majiteľov – najčastejšie opatrovateľky detí, upratovačky alebo záhradníci. Experti na bezpečnosť preto odporúčajú šperky, hotovosť, dôležité dokumenty, drahú techniku či zbrane uschovať v domácom sejfe.

Sejfy poznáme z hotelov, svoje opodstatnenie však majú aj v domácnostiach. Navyše – dnes už nie sú len výsadou najbohatších. V ponuke značky Yale sú dostupné sejfy rôznych veľkostí.

Sejf na bežnú potrebu

Pre bežnú domácnosť je vhodnou voľbou praktický sejf s plochou o trochu väčšou ako list A4 (výška 25 cm – šírka 35 cm – hĺbka 25 cm). Bezpečne v ňom uložíte peniaze, doklady, hodinky, šperky a malú techniku – napríklad fotoaparáty.

Yale Medium Safe YSG/250/DB1 má moderný dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru a jednoduché ovládanie vďaka praktickému LCD displeju. Samozrejmosťou je možnosť vytvorenia 3- až 8- miestneho kódu, zvukový alarm, hotelový režim i upozornenie na nízku úroveň batérie.

Sejf sa stáva súčasťou interiéru domácnosti s moderným a príťažlivým dizajnom.

Sejf na notebook

Yale Laptop YLM/200/EG1 s objemom 24,8 litra má dostatočný priestor na uloženie notebooku s priemerom 15 palcov či pracovný kufrík. Vyhotovený je v čiernej farbe, má podsvietený displej s číselným kódom aj uzamykanie na kľúč. S moderným a príťažlivým dizajnom sa stane súčasťou interiéru alebo ho možno zabudovať do steny. Vnútro je potiahnuté plsťou, vďaka čomu sa je povrch uložených predmetov chránený pred poškrabaním.

Sejf na notebook

Protipožiarny sejf

Bohatý priestor a ešte väčšie zabezpečenie ponúka model Fire Safe for document YFM/520/FG2. Sejf je testovaný na extrémnu vlhkosť a teplotu. Požiarna skúška sa vykonáva v peci, kde sejf odoláva teplote neuveriteľných 927 stupňov Celzia. Tento sejf je zhotovený z ocele, váži 53 kíl a jeho objem je až 36,9 litra, čo zodpovedá veľkosti napríklad troch zakladačov na papiere s notebookom či tabletom. Kvôli vyššej váhe sa ukotvuje iba do zeme. Zabezpečuje sa 3- až 12-miestnym kódom, má dotykový číselný panel a dostupný je v tmavošedej farbe.

Z ponuky sejfov Yale si môžu záujemcovia vybrať v predajni SHERLOCK® ASSA ABLOY v Bratislave a v sieti obchodných partnerov spoločnosti po celom Slovensku. Experti na bezpečnosť pomôžu s montážou a nastavením sejfu a v prípade straty kľúčov či kódu je zákazníkom k dispozícii havarijný servis.

Domáci sejf YALE

Viac informácií o bezpečnostných dverách SHERLOCK® a produktoch YALE sa dozviete na www.sherlock.sk.

SÚŤAŽ
Ak chcete vyhrať kvalitné bezpečnostné dvere SHERLOCK® a množstvo ďalších skvelých cien, navštívte predajňu SHERLOCK® v Bratislave, niektorú z partnerských predajní po celom Slovensku alebo web spoločnosti SHERLOCK® a zapojte sa až do veľkej letnej súťaže Po stopách Sherlocka.