AVG ocelova konstrukcia

AVG oceľové konštrukcie pre moderné budovy a multifunkčné haly

AVG oceľové konštrukcie pre moderné a multifunkčné haly sú ich neoddeliteľnou súčasťou z viacerých dôvodov.

Oceľ je kov, ktorý patrí medzi najdôležitejšie stavebné materiály a je obľúbený aj vďaka vlastnostiam ako sú pevnosť, tuhosť a pružnosť. AVG oceľové konštrukcie vytvárajú moderný priemyselný vzhľad, ktorý sa stáva stále obľúbenejším v súčasných stavebných projektoch. Oceľové konštrukcie AVG ako napríklad oceľové rámy, schodiská, zábradlia a priečky môžu byť prevedené v rôznych štýloch a dizajnoch, aby sa prispôsobili potrebám a estetickýcm preferenciám konkrétneho projektu.

AVG oceľové konštrukčné prvky môžu byť v rôznych farbách, aby zapadli do farebnej schémy projektu alebo aby dodali výrazný farebný kontrast a tým zvýraznili interiér budovy. Súčasné trendy umožňujú upraviť oceľ do rôznych farieb. Technológie povrchovej úpravy ocele umožňujú upravovať oceľové konštrukcie do rôznych farieb a tým vytvárať zaujímavé vizuálne efekty a textúry, ktoré sú mimoriadne populárne v moderných stavebných projektoch.

AVG oceľové konštrukcie sa  často používajú ako nosný materiál pre budovy aj v nadrozmerných stavbách, taktiež sa využívajú na stavbu skeletových budov kde oceľ tvorí nosnú časť budovy. Jej využitie môže byť rôznorodé a závisí od konkrétnych potrieb projektu. AVG oceľové konštrukcie sa tiež využívajú na stavbu rôznych typov budov ako napríklad budovy pre priemysel, nákupné centrá, výškové budovy a ďalšie. AVG konštrukcie z ocele môžu byť výhodnejšie ako betónové, pretože sú ľahšie pričom si zachovávajú rovnakú pevnosť.

Oceľ sa často používa aj na stropy najmä v priemyselných a komerčných budovách. Jednou z najväčších výhod oceľových stropov je ich vysoká pevnosť a variabilita prevedenia.  Oceľové stropy sú silné a môžu byť ľahké čo zjednodušuje ich montáž a umožňuje vytvárať zaujímavé architektonické prvky, ktoré majú moderný vzhľad.

Zdroj: AVG group

V priemyselných, obchodných a rezidenčných budovách často nájdeme aj oceľové schodiská a zábradlia, ktoré dodajú budovám estetický vzhľad. Pri navrhovaní oceľových schodísk a zábradlí je dôležité zvážiť ich funkčnosť a bezpečnosť. Oceľové schodiská ako súčasť budov musia byť navrhnuté tak, aby boli bezpečné, stabilné a aby spĺňali všetky predpisy a normy.

Zdroj: AVG group

V neposlednom rade môže byť oceľ v stavebníctve využitá na vytvorenie rôznych dizajnov a štýlov, ktoré sú funkčné a vzhľadovo príjemné. Oceľové prvky dodávajú projektom moderný a priemyselný vzhľad a môžu byť využité na vytvorenie prelomového dizajnu, ktorý upúta pozornosť. Výhody AVG ocele ako súčasti budov z ocele sú nespochybniteľné. Do budov z ocele sa oplatí investovať, pretože sa vám investícia pri dlhodobom používaní niekoľkonásobne vráti.

AVG GROUP je tiež známym výrobcom fasádnych systémov a moderných multifunkčných oceľových hál, montovaných budov. Oceľové haly, montované haly AVG a moderné fasádne systémy (hliníkové okná, hliníkové dvere, protipožiarne okná a dvere, presklené fasády, hliníkové slnolamy, dizajnové profily) vyrába v certifikovanom a modernom závode AVG.

Novinkou vo výrobnom programe spoločnosti AVGperforované plechy a panely, dierované plechy, dizajnové dierované fasády, dekoratívne panely, stropné podhľady alebo deliace steny rôznych rozmerov a tvarov (pravidelných alebo nepravidelných) s rôznou perforáciou a 3D priestorovým pretláčaním kovových materiálov.

Oceľová montovaná hala AVG, haly na mieru,  oceľové konštrukcie (výroba oceľových konštrukcií, oceľové väzníky, priehradové väzníky) a fasádne systémy sú overené tradíciou výroby a dodávkami pre zákazníkov na Slovensku, Česku, Rakúsku, Poľsku, Nemecku a Francúzsku. AVG GROUP ponúka kvalitné riešenia a služby, certifikovanú výrobu, záručný a pozáručný servis.

Zdroj: AVG group

 

www.avg-group.com

www.meticon.eu

Zdroj: PR článok AVG group,a.s.