Montované oceľové haly AVG

Montované oceľové haly AVG sú haly, ktoré sa skladajú z prefabrikovaných tepelnoizolačných panelov a skeletových oceľových konštrukcií vyrobených vo výrobnom závode a montovaných priamo na stavenisku.

Montáž oceľovej haly AVG sa zvyčajne vykonáva na betónový základ  (základové pätky), ktoré poskytujú dostatočnú stabilitu pre celú konštrukciu haly. Oceľové konštrukcie pre montované oceľové haly AVG sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou proti poškodeniu čo umožňuje hale odolávať silnému vetru a snehu. Sú tiež ľahko čistiteľné a odolné proti korózií. Haly AVG  sa často využívajú na rôzne účely ako je skladovanie materiálu, výrobné priestory a iné komerčné a priemyselné účely.

Výhodou montovaných hál AVG je rýchlosť montáže a schopnosti prispôsobiť sa rôznym veľkostiam a tvarom pozemku. AVG haly sú taktiež odolné voči poveternostným vplyvom počasia a charakterizujú ich aj nízke prevádzkové náklady a bezúdržbovosť.

Do montovaných oceľových hál AVG môžu byť tiež doplnené kvalitné hliníkové okná, dvere, brány alebo napríklad dizajnové fasády z perforovaných panelov.

Montované oceľové haly AVG majú mnoho výhod medzi, ktoré patria:

 1. Rýchlosť a jednoduchosť stavby: Montované oceľové haly AVG sa dajú rýchlo postaviť čo umožňuje rýchle zahájenie prevádzky.
 2. Flexibilita: Montované oceľové haly AVG sa dajú ľahko rozširovať alebo meniť ich rozmery čo umožňuje rýchle zahájenie prevádzky.
 3. Nízke náklady: Montované oceľové haly AVG sú cenovo dostupné a majú nízke prevádzkové náklady.
 4. Trvácnosť: Oceľové konštrukcie pre takéto typy hál sú veľmi trvácne a odolné proti poškodeniu čo znamená, že budú slúžiť dlhšie ako iné typy stavieb.
 5. Ekologické: Oceľ je ľahko recyklovateľná a montované haly sa stavajú z recyklovaného materiálu.
 6. Úspornosť: Montované oceľové haly sa ľahko izolujú čo umožňuje úsporu energie a nákladov.
Zdroj: AVG group

Montované oceľové haly AVG sú typom budovy, ktorý sa často používa na rôzne účely napríklad:

 • Skladovanie materiálov a výrobkov
 • Výrobné priestory
 • Parkoviská pre vozidlá
 • Športové haly
 • Kultúrne a spoločenské zariadenia
 • Automobilové dielne
 • Obchodné a administratívne priestory

Haly AVG si zákazníci vyberajú pre rýchlu  a efektívnu výstavbu, nízke náklady na údržbu a flexibilné možnosti usporiadania interiéru.

Dôležitý je aj správny výber dodávateľa haly. Tento proces zahŕňa porovnanie rôznych ponúk a vyhodnocovania kvality a ceny. Dôležité kritéria pre výber môžu zahŕňať: referenčné projekty, skúsenosti s výstavbou podobných objektov, certifikácie, termíny dodania, cenu a podmienky platby, záruka a servis. Je dôležité požiadať o referencie a preveriť si skúsenosti s dodávateľom. Tiež by sa mali zvážiť aj ďalšie faktory ako lokalita, dostupnosť materiálov a subdodávateľov. Dôležitá je aj schopnosť komunikácie medzi dodávateľom haly a zákazníkom.

Zdroj: AVG group

Existuje veľa noviniek v oblasti výstavby montovaných hál, ktoré sa používajú na rôzne účely ako napríklad skladovanie, výrobu, šport a zábavu.

Jednou z noviniek je používanie moderných materiálov, ktoré môžu zvýrazniť architektonické riešenie haly. Medzi takéto materiály patria napríklad kazetové hliníkové obklady, ktoré môžu mať aj dizajnové perforácie.

Zdroj: AVG group

V ponuke spoločnosti AVG GROUP nájdete oceľové haly, halové objekty, oceľové konštrukcie,  moderné multifunkčné  oceľové haly a taktiež montované budovy s rôznym využitím. Moderné fasádne systémy, dizajnové fasády, presklené fasády, hliníkové okná, hliníkové dvere, protipožiarne okná a dvere, presklené fasády, prevetrávané fasády, presklené steny a priečky, hliníkové slnolamy, dizajnové profily vyrába v certifikovanom závode AVG. Novinkou vo výrobnom programe našej spoločnosti je výroba a dodávka perforovaných alebo pretláčaných fasád, ktoré sú vyrobené z kvalitných hliníkových alebo oceľových plechov na najnovších technológiách, ktoré zaručia najvyššiu kvalitu.

Montovaná oceľová hala AVG, oceľové konštrukcie (výroba oceľových konštrukcií, oceľové väzníky, priehradové väzníky) a fasádne systémy sú overené tradíciou výroby a dodávkami pre zákazníkov na Slovensku, Česku, Rakúsku, Poľsku, Nemecku a Francúzsku. AVG GROUP ponúka kvalitné riešenia a služby, certifikovanú výrobu, záručný a pozáručný servis.

Kvalita a originál  – AVG group

www.avg-group.com

www.haly.expert

Zdroj: PR článok AVG group,a.s.