vymente stary termostat za novy s dotykovym displejom
Galéria(4)

Vymeňte starý termostat za nový s dotykovým displejom

Nevzhľadný a zastaraný termostat podlahového vykurovania nemusí byť nevyhnutným zlom v domácnosti. Vďaka termostatu DEVIregTM Touch s moderným dizajnom, dotykovým displejom a komfortným ovládaním šetríte energiu štýlovo.

vymente stary termostat za novy s dotykovym displejom 5998 big image
devireg touch kupelna big image
devireg touch big image

Termostat najnovšej generácie

Dotykový displej termostatu DEVIregTM Touch ponúka moderný dizajn, ktorý nenápadne zapadne do každého interiéru. Jeho hlavnou prednosťou je intuitívne a mimoriadne jednoduché ovládanie regulátora a rýchly prístup ku všetkým funkciám.
DEVIregTM Touch zároveň šetrí energiu a znižuje náklady na vykurovanie. Vďaka funkcii „otvorené okno“ inteligentne reaguje na výrazné zníženie teploty v interiéri vypnutím vykurovania. Okrem toho monitoruje reálnu spotrebu elektrickej energie. Disponuje tiež moderným časovačom tretej generácie s funkciou útlmového režimu, počas ktorého automaticky šetrí energiu.

Dizajnovo atraktívny termostat s päťročnou zárukou

S novým termostatom DEVIregTM Touch sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu a servis. Výrobca ponúka päť ročnú záruku a servis, vďaka ktorému všetko vybavíte prostredníctvom internetu alebo telefónu. Nadčasový dizajn termostatu možno prispôsobiť vzhľadu interiéru. Môžete si zvoliť rám DEVI alebo variant rámu, ktorý sa bežne používa na iných vypínačoch a zásuvkách vo vašom byte alebo v dome.

Vyskúšajte virtuálnu verziu termostatu DEVIreg™ Touch

Kliknite na www.touch.devi.cz a skúste si virtuálne. DEVIreg™ Touch. Ide o vernú kópiu aplikovaného softvéru 1:1, ktorý ponúka inteligentné riešenia s dlhodobým efektom

Viac informácií nájdete na www.devi.sk

–>–>