univerzalny aj specialny nater denas struktura
Galéria(5)

Univerzálny aj špeciálny náter DENAS ŠTRUKTÚRA

Pri domoch sa stretávame s najrôznejšími povrchmi, materiálmi a podkladmi – kovmi, omietkami, betónom aj drevom. Preto je často skutočným orieškom nájsť tú najvhodnejšiu povrchovú úpravu farbou. Môžeme použiť buď súbor špeciálnych náterov na ten-ktorý podklad, alebo univerzálny náter. Výhody a prednosti zástupcov oboch kategórií ponúka DENAS ŠTRUKTÚRA.

univerzalny aj specialny nater denas struktura 5187 big image
denas postup304 big image
foto006 big image
foto007 big image
Ako univerzálnu farbu ju možno aplikovať v interiéri aj exteriéri, natierať s ňou drevo, omietku, betón, kov aj umakart.

Ako špeciálny náter ju môžeme využiť na vytváranie štruktúrnych náterov najrôznejšieho vzhľadu, a to aj netradičnými metódami.

DENAS ŠTRUKTÚRA je vodou riediteľný, umývateľný a mechanicky odolný štrukturálny email, vhodný najmä na povrchové úpravy dverí, kuchynských liniek, rôznych obkladov, kabín výťahov, soklov či umakartových bytových jadier.

DENAS ŠTRUKTÚRA je v ponuke v širokej škále farebných odtieňov – či už v bežnej farebnej palete, alebo v perleťových odtieňoch umožňujúcich zaujímavé netradičné riešenia. Pri aplikácii môžeme využiť rôzne techniky, napríklad tupovanie, valčekovanie, japonskú špachtľu, jednoduchú benátsku štuku, fládrovanie a mnoho ďalších.

     

BAL SLOVAKIA, s. r. o.
www.bal.sk
bal@bal.sk

–>–>