YouTube kanál Mapei Slovensko

YouTube kanálu Mapei Slovensko

Nový YouTube kanál spoločnosti Mapei prináša realizačným firmám praktické video návody a architektom inšpiráciu.

S výrobkami a technológiami Mapei vzniklo veľké množstvo ikonických stavieb po celom svete. Na kanáli Mapei Slovensko nájdete tie najzaujímavejšie novinky zo sveta stavebnej chémie. Konto ponúka zaujímavý video obsah, ktorého súčasťou sú základné pracovné postupy a krátke inštruktážne videá o spôsobe používania jednotlivých produktov spoločnosti.

Cieľom YouTube kanálu Mapei Slovensko je predovšetkým vzdelávať a priniesť zákazníkovi užitočné informácie. Jednotlivé videá krok za krokom ukazujú, aké výrobky Mapei treba pri jednotlivých riešeniach použiť, ako s nimi pracovať a na čo pri ich aplikácii nezabudnúť.

V súčasnosti sú na novom kanáli videá o správnej realizácii kladenia drevenej podlahy, kladenia vinylových dielcov v kúpeľni, lepení podlahovej krytiny, inštalácii obkladu a dlažby v kúpeľni, inštalácii dlažby na balkónoch a terasách a ďalšie. V popise pod videom možno nájsť tiež nevyhnutné informácie o technických údajoch produktov či o ich spotrebe.

Mapei sľubuje pravidelné dopĺňanie video obsahu. Jeho tvorcovia odporúčajú stať sa pravidelným odberateľom YouTube kanálu Mapei Slovensko, vďaka čomu vám neuniknú žiadne dôležité novinky.