Medzinárodný veľtrh Chillventa privíta vystavovateľov z celého sveta

medzinarodny veltrh chillventa privita vystavovatelov z celeho sveta

V termíne od 9. do 11. októbra 2012 sa v Norimbergu na zväčšenej výstavnej ploche predstaví 920 vystavovateľov, ktorí predvedú rôzne riešenia chladiacej a klimatizačnej techniky – od komerčného a priemyslového chladenia až po tepelné čerpadlá. Česká republika bude na veľtrhu zastúpená pätnástimi vystavovateľmi.

Na viac ako 130 workshopoch, prednáškach a sympóziách vás špičkoví zahraniční prednášajúci z organizácií ASERCOM, EPEE, EHPA a IEA zoznámia s najnovšími poznatkami z oblasti chladiacich okruhov. K vrcholom programu patrí sympózium NZEB a nadväzujúci workshop ASHRAE. Inovatívne riešenia nájdu návštevníci v sekcii Cleanroom Village, ktorá je zameraná na lekárske prístroje, rizikové laboratóriá, mikroelektroniku a potravinársky priemysel.

Časopis TZB Haustechnik ponúka svojim čitateľom vstupenku zdarma.
Stačí sa zaregistrovať na www.chillventa.de/voucher a zadať tu svoj osobný kód: ticket4U10.

V prípade záujmu môžete využiť aj jednodenný autobusový zájazd, ktorý sa uskutoční v stredu 10. októbra 2012. So svojimi otázkami sa môžete obrátiť na oficiálne zastúpenie veľtrhu Chillventa v ČR – na spoločnosť PROveletrhy, s. r. o., info@proveletrhy.cz, tel. 220 511 974, www.proveletrhy.cz.

Foto: NuernbergMesse / Thomas Geiger
–>–>

Komentáre