tenisovy turnaj spolocnosti cement hranice ma svojho vitaza
Galéria(2)

Tenisový turnaj spoločnosti Cement Hranice má svojho víťaza

Česká firma Cement Hranice, a. s., ktorá patrí k popredným producentom stavebných materiálov, zorganizovala 20. septembra 2012 tenisový turnaj pre svojich obchodných partnerov.

tenisovy turnaj spolocnosti cement hranice ma svojho vitaza 6194 big image
Na fotografii sprava: Ing. Jaroslav Chmela, predseda predstavenstva Cement Hranice a.s., Ing. Igor Lupták, predseda dozornej rady SOAS a.s., Ing. Ľuboslav Belko, generálny riaditeľ SOAS a.s.

Účastníci si svoje sily zmerali na tenisových kurtoch vo Zvolene. Všetky zápasy prebiehali vo dvojhre. Okrem športového zážitku mali súťažiaci možnosť zapojiť sa aj do neformálnych diskusií. Tie sa konali na tému turbulencie na slovenskom a českom stavebnom trhu v súčasnom období.

Trojica najlepších získala na konci turnaja ocenenie v podobe pohára. Minuloročný víťaz, generálny riaditeľ SOAS, a. s., Ing. Ľuboslav Belko, svoje prvenstvo neobhájil a v turnaji sa tentoraz umiestnil na druhom mieste. Vo finále nestačil na svojho kolegu Ing. Igora Luptáka, predsedu dozornej rady SOAS, a. s. Na treťom mieste stupňa víťazov sa umiestnil predseda predstavenstva spoločnosti Cement Hranice, Ing. Jaroslav Chmela.

–>–>