Súťaž pre mladých interiérových dizajnérov
Galéria(12)

Súťaž pre mladých interiérových dizajnérov

Spoločnosť INDECO vyhlásila súťaž pre mladých slovenských architektov a interiérových dizajnérov s podtitulom Ženský pohľad – mužský pohľad.


„Inšpiroval nás projekt našich českých kolegov, ktorí v novom koncepte proti sebe postavili pohľad mladej talentovanej architektky a architekta na zariadenie interiéru,“ hovorí Noemi Czerwinská, riaditeľka marketingu spoločnosti INDECO.

„Rozhodli sme sa nielen prebrať ich kolekciu, ale aj rozvinúť túto myšlienku a zapojiť do projektu čo najviac mladých talentov. Preto sme vyhlásili súťaž,“ dodáva. Víťazi súťaže sa stanú tvárami INDECO na jeden rok a z ich prác vznikne katalóg.

„Ďalším cieľom projektu je ponúknuť našim zákazníkom nový pohľad na uplatnenie vstavaných skríň v interiéri,“ dopĺňa Noemi Czerwinská.

Na súťaži sa môžu zúčastniť architekti, interiéroví dizajnéri a návrhári alebo študenti týchto odborov mladší než 35 rokov. Jej predmetom je spracovanie niekoľkých návrhov interiéru s využitím vstavaných skríň INDECO s posuvnými dverami. Práce treba odovzdať do 16. 9. 2009.

Podrobnosti nájdete v súťažných podmienkach na www.indeco.sk.

Po kliknutí na obrázok zobrazíte fotogalériu