SAPKonferencia SAPI 2021

SAPI Energy Conference 2022 aj s medzinárodnou účasťou a bohatým odborným a kultúrnym programom

Tradičný výročný seminár Slovenskej asociácie fotovoltickej energie a OZE (SAPI) o aktuálnych témach z oblasti obnoviteľnej energetiky dostáva nové rozmery

V poradí už 12. ročník uvedie asociácia pod názvom SAPI Energy Conference 2022. Nemení sa však len názov, seminár dostane medzinárodnú účasť a bude prebiehať počas dvoch dní, čím sa zaradí medzi najväčšie podujatia venované rozvoju OZE v strednej Európe.

Hostia sa môžu tešiť na bohatý program, kde okrem odborných prednášok a panelových diskusií, zažijú aj spoločenský večer so zaujímavým kultúrnym programom a networkingom. SAPI Energy Conference 2022 prebehne v dňoch 8. a 9. novembra 2022 v Hoteli Senec**** za účasti politických elít, zástupcov kľúčových inštitúcií a tiež domácich aj zahraničných odborníkov.

Konferencia SAPI 2021
Konferencia SAPI 2021 | Zdroj: CHAPTER 4 Slovakia s.r.o

Budeme sa venovať inováciám a trendom vo fotovoltike a v energetických úložiskách, ktoré s ňou súvisia. Otvoríme témy energetickej bezpečnosti a OZE ako náhrady za fosílne palivá, úlohy OZE na ceste k uhlíkovej neutralite, ale aj tému rozvoja energetických sústav a pripojiteľnosti OZE, či prípravu energetických projektov a ich zapojenie v rámci energetických trhov.

Nezabudneme ani na energetické komunity, ako novú formu združovania spotrebiteľov a výrobcov. V rámci programu konferencie vám exkluzívne predstavíme aj novú štúdiu SAPI o potenciáli využitia veternej energie na Slovensku a o prekážkach jej rozvoja.

Konferencia SAPI 2021
Konferencia SAPI 2021 | Zdroj: CHAPTER 4 Slovakia s.r.o

Bohatý program rozdelený do dvoch dní bude spestrený večerným kultúrnym programom a priestorom pre vzájomné rozhovory, ktoré, veríme, budú prínosné pre všetkých, ktorí sa nášho podujatia zúčastnia. Registrovať sa na konferenciu môžete začať už teraz prostredníctvom webu www.sapiconference.sk, kde nájdete aj všetky potrebné informácie o hosťoch a programe.

Zdroj: PR článok CHAPTER 4 Slovakia s.r.o.