ovladajte svoj dom podla zelania
Galéria(2)

Ovládajte svoj dom podľa želania

Majitelia domov sa môžu rozhodnúť, ako chcú svoj domov ovládať. Niko Home Control sa dá ovládať pomocou tlačidiel (s alebo bez displeja), dotykovým displejom alebo cez smartfón.

ovladajte svoj dom podla zelania 5653 big image
Ovládače Niko Home Control patria do dizajnového radu Niko Pure alebo Niko Intense. Tlačidlá môžu byť vybavené LED diódami, ktoré zobrazujú stav. Tlačidlá ovládzjú osvetlenie, stmievanie, vytváranie svetelných atmosfér. K dispozícii sú aj tlačidlá pre motory (žalúzie, záclony, alebo rolety), termostat a eko-displej.

Niko Home Control môžete ľahko ovládať prostredníctvom dotykového displeja. Pomocou užívateľsky priateľského rozhrania môžete centrálne ovládať všetky funkcie vášho domu. Ovládanie osvetlenia, stmievania, žalúzií… Nastavenia svetelných atmosfér si tiež možno ľahko upraviť tak, aby vyhovovali vašim prianiam. Dotykový displej vás bude neustále informovať o spotrebe elektriny, plynu a vody vo vašej domácnosti.

Ovládanie prostredníctvom smartfónu je rovnako ľahké ako ovládanie dotykovým displejom. Smartfón sa používa ako diaľkové ovládanie inštalácie Niko Home Control, je určený pre použitie v dosahu vašej WiFi siete.

www.niko.sk/nikohomecontrol
tel. 02 63 825 155
niko@niko.sk

–>–>