image 74798 25 v1
Galéria(8)

Náboj spoľahlivosti a kreativity pod jednou strechou

Čo by ste povedali na to, keby vám Niekto pomohol k úplnému spracovaniu vašich náročných zadaní? Pričom ten Niekto by bol na jednej adrese a ušetril vám kopec času, či peňazí? Hľadať v súčasnej rýchlej dobe nielen kvalitnú tlačiareň, ale i firmu pre originálne spracovanie zákazky podľa vašich predstáv, šikovných ľudí na profesionálnu inštaláciu, nemusí byť veru jednoduché.

banery media a budova
dizan kancelarie
foto akryl na stol
Imagewell.eu dekoracie do interieru exterieru
Kuchynske zasteny
tapety na mieru
Vsteko pod jednou strechou Imagewell

A to aj v prípade, keď vás súri čas, a ste prinútení zadať tlač na poslednú chvíľu. Nezabúdajte… Čas sú peniaze. Ak hľadáte overeného partnera pre seba, ako developera, alebo ako kreatívneho sprievodcu pre interiérových dizajnérov, zviditeľníme vaše predstavy a spravíme ich zaujímavými aj pre vašich klientov. Dočasné riešenia vieme urobiť kvalitne cez lacnú tlač, poraďte sa s nami.

Tvoríme jeden zohratý tím, ktorému sa zverili do rúk aj významné slovenské a zahraničné značky, nielen developeri a interiéroví dizajnéri. Uskutočňujeme vaše projekty od prvotnej myšlienky, až po ich realizáciu. A to pre každý rozpočet. Radi sa staneme vašou silnou oporou.

S ImagePrintom zistíte, že potlačiť sa dá naozaj všetko. Šikovný interiérový dizajnér si nenechá ujsť nové inšpirácie. Niekedy stačí len malý podnet a oslnivý výsledok je na svete. Predstavte si aj zdanlivo nepotlačiteľné predmety. Z obyčajnej lampy, kuchynskej zásteny sa môže stať pútavý dekor. Výber motívu je už len a len na vás.

Dbáme aj na zdravie a tlač do detských izieb, napr. cez Eco Tapety, obrazy. Tlačíme vo vysokom rozlíšení, aj najjemnejšie detaily sú výrazné. Za zmienku stojí ocenenie kvality tlače.

Ak volá interiér po inovácii, nadčasovosť a celkovú harmóniu vdýchneme za okamih. Skúste vyfarbiť dizajn interiéru využitím rozličných materiálov cez polepy a inštalácie ako: fasádne nálepky, tapety, (podlahové) samolepky, lampy, vlajky, sedáky, FOTO hodiny, obrazy ai.

Vykúzlite nápadité kreácie. Originálny obraz z nezvyčajného materiálu dotvorí tú správnu atmosféru. Fotografia vytlačená pod akrylové sklo, na hliníkovú dosku, či OSB dosku rozjasní priestor a ohúri na prvý pohľad. Obraz osvetlený LED lampou zatraktívni priestor a dotvorí dojem luxusu.

ImageWell.eu (Betliarska 8A, Bratislava) = Profesionálny partner pre vaše zviditeľnenie. Vaše otázky, dopyty: obchod@imagewell.eu

ZDROJ: PR článok spoločnosti IMAGEWELL, s.r.o.