JAGA CUP 2009
Galéria(2)

JAGA CUP 2009

Vydavateľstvo JAGA usporiadalo 26. augusta už deviaty ročník tradičného futbalového turnaja. Športový boj o trofeje sa odohrával na futbalovom ihrisku Ekonóm v Bratislave pri štadióne Inter. Na turnaji sa zúčastnilo deväť tímov vrátane organizátora. Na ihrisku sa spolu stretli futbalisti týchto spoločností: BAUMIT, spol. s r. o., KM Beta, a. s., Knauf Insulation, s. r. o., Porfix – pórobetón, a. s., SEMMELROCK Colorbeton, a. s., SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby, s.r.o., Schiedel Slovensko, s. r. o., a Wienerberger-Slovenské tehelne, spol. s r. o.

Po vyčerpávajúcich zápasoch sa do finále prebojoval tím spoločnosti Schiedel Slovensko, s. r. o., a  prvýkrát v histórii turnaja aj tím vydavateľstva JAGA.

Napokon sa z víťazstva a celkového triumfu tešilo družstvo spoločnosti Schiedel Slovensko, s. r. o. , ktoré zdolalo tím vydavateľstva JAGA tesným výsledkom 1 : 0.

V zápase o tretie miesto medzi Porfixom – pórobetón, a. s., a tímom spoločnosti Knauf Insulation, s. r. o., sa rozhodlo 2 : 0 v prospech Porfixu – pórobetón, a. s., ktorý sa tešil z krásneho tretieho miesta. Výbornú atmosféru dotváral Slávo Jurko, ktorý JAGA CUP moderoval.


Partneri JAGA CUP 2009