Hľadáme nadšencov pre architektúru, development a stavebníctvo

hladame, novinar, bloger
Zdroj: iStock

Orientuješ sa v odbore? Rád tvoríš? Chceš uplatniť svoje nadšenie? Máme pre teba prácu.

Do vydavateľstva JAGA hľadáme nových interných i externých kolegov na viaceré pozície s rôznym stupňom samostatnosti, zodpovednosti i ohodnotenia (redaktora, editora, šéfredaktora).

Pozor! Absolvované štúdium žurnalistiky alebo podobného odboru nie je podmienkou, uprednostníme rozhľad v architektúre a stavebníctve, otvorenú hlavu a nadšenie. Nutnou výbavou úspešného uchádzača je vynikajúci písomný prejav, komunikatívnosť a chuť do nových vecí.

Budeš pracovať v Bratislave v našej budove na Lamačskej ceste 45, prípadne doma – je to na tebe. Garantujeme adekvátne ohodnotenie a buď si istý, že keď nám ukážeš to najlepšie, čo v tebe je, budeš spokojný aj ty.

U nás budeš v dobrých rukách. Vydavateľstvo JAGA je najväčšie slovenské vydavateľstvo so zameraním na stavebníctvo, bývanie a architektúru. Do portfólia na Slovensku patrí odborný časopis ASB, populárne časopisy Môj dom, Urob si sám, Záhrada, Tvorivé bývanie i online magazíny www.asb.sk, www.zelenaobnova.sk, www.mojdom.sk,  www.urobsisam.sk, www.zahrada.sk. Aj vďaka tebe sa naše portfólio môže rozrásť o ďalšie projekty.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis, motivačný list a ukážku svojej doterajšej práce na praca@jaga.sk.

KategórieAktuálne