firemny den bal slovakia s.r.o.
Galéria(6)

Firemný deň BAL SLOVAKIA, s.r.o.

Dňa 31.5.2012 usporiadala spoločnosť BAL SLOVAKIA, s.r.o. pre svojich veľkoobchodných partnerov už 5.ročník Firemného dňa v štýle contry. Tento rok sme sa vybrali spoznať Jánsku dolinu, ktorá leží v malebnom kraji Liptov. Zákazníkov sme privítali v Jánskej kolibe Strachanovka, kde každý z hostí pri vstupe obdržal kovbojský klobúk s darčekom a pravý westernový prípitok.

firemny den bal slovakia s r o 5983 big image
bal 217z big image
bal 82 big image
bal 35z big image
bal 6 big image
V rámci oficiálnej časti firemného dňa sa predstavilo celkom 23 dodávateľov, ktorí mali možnosť odprezentovať ponúkaný sortiment a novinky tohto roku. Počas prezentácie si hostia mohli pochutnať na westernovom občerstvení a schladiť sa originálnym čapovaným pivom. Zúčastnili sa zákazníci z veľkoobchodných prevádzok Bratislava, Trnava, Banská Bystrica, Čadca, Prešov a Michalovce. Čestnými hosťami boli zástupcovia Cechu maliarov Slovenska a vydavateľstva JAGA GROUP s.r.o.. Spestrením oficiálnej časti boli praktické ukážky noviniek spoločnosti BARVY A LAKY TELURIA s.r.o..

Po prezentácii na hostí čakala chutná country večera vo forme rautov a smäd mohli „zahasiť“ skvelým výberom značkových vín alebo vyskúšať regionálnu špecialitu – „čučoriedku“. Večerný pestrý program odštartoval country súťažami pre zákazníkov, kde odmenou boli zaujímavé darčeky. Tanečné westernové umenie predviedla skupina SFINX DANCE GROUP a  do tanca hrala hudobná skupina pod vedením Zdena Výlupka. O polnoci sa akcia prehupla do svojej druhej polovice a tí, ktorí vydržali, si mohli pochutnať na pečenom prasiatku. Zábava pokračovala až do skorých ranných hodín.

Ďakujeme všetkých dodávateľom, zákazníkom a hosťom za účasť na tohtoročnej akcii a už teraz sa tešíme na 6. ročník.

–>–>