Snímka obrazovky 2021 02 15 o 15.52.09

ASB GALA 2021: Nominujte svojho favorita na osobnosť roka

ASB GALA každoročne oceňuje spoločnosti a osobnosti, ktoré sú prínosom pre slovenské stavebníctvo, architektúru, ale aj pre mestá a obce. Pre svoj komplexný záber od developerov cez projektantov a architektov až po stavebné spoločnosti má pevné miesto medzi súťažami a oceneniami.

O tom, že ide o oceňovanie, ktoré reflektuje zmeny v oblasti stavebníctva, architektúry a developmentu, svedčí aj fakt, že sme v minulom roku zaviedli objektivizáciu kritérií a rozšírili kategóriu ASB Developer roka, v tomto roku podobné zmeny čakajú kategóriu ASB Stavebná firma roka.

Súčasťou ocenení ASB GALA je aj ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva. Medzi nominantmi sa tradične objavujú mená, ktoré rezonujú v rôznych oblastiach tohto segmentu. Ako sa vyjadril minuloročný laureát kategórie Juraj Benetin: „Široká škála osobností v tejto kategórii podčiarkuje, že naša práca spája veľmi pestrých ľudí.“

Staňte sa i vy súčasťou širokej „nominačnej komisie“ a pošlite nám tipy na osobnosti, ktoré by podľa vás mali byť ocenené za prínos pre slovenské stavebníctvo, architektúru či mestá a obce.