Známy výrobca – nový ETICS

Rodinný dom

Predstavovať Caparol ako výrobcu tepelno izolačných systémov určite netreba. Bol prvý, kto tepelno izolačný systém v roku 1957 vyrobil, a od tej doby je na špičke ako v realizačnej ploche, tak predovšetkým v inováciách.

Aby si ľahšie mohli vybrať aj privátni používatelia a malé stavebné firmy, boli do sortimentu novo zavedené dva systémy s prehľadným a jasným užitím, ale aj s dobrými technickými vlastnosťami. Ide o systémy Capatect Standard A a Capatect Standard B. Rozdiel medzi nimi je len v použitom izolante, a označenie vyjadruje tiež triedu reakcie na oheň systému: Systém A je s minerálnou vatou, systém B s polystyrénom. Certifikácia podľa ETAG 004 je samozrejmosťou.

Oba systémy sú jednoduché – obsahujú jedno lepidlo, jednu univerzálnu lepiacu a armovaciu hmotu, jednu výstužovú tkaninu a dve omietky – akrylátovú a silikónovú. Pri voľbe skladby prakticky nemožno urobiť chybu.

Dôležitou vlastnosťou je dobrá spracovateľnosť materiálov. Predovšetkým omietky majú špeciálne vybrané kamenivo, aby sa ľahko aplikovali, a aby výsledný efekt bol stopercentný. A to je dôležité nielen pre domácich majstrov, ale aj pre stavebné firmy, ktoré tým zvyšujú produktivitu práce. Výsledné dielo je vždy perfektné.

Pevné vedrá s omietkou majú pre lepšiu manipuláciu navyše dve postranné držadlá.
Pevné vedrá s omietkou majú pre lepšiu manipuláciu navyše dve postranné držadlá. |

Viac info

Omietky možno ľubovoľne tónovať podľa viac než sto farebných kolekcií

CAPAROL ELEFANT 4C 1

KategórieZateplenie