Práca, ktorou sa radi pochválite

Spoločnosť KLIMAK je lídrom v oblasti technického zabezpečenia budov na Slovensku a od júna tohto roka spustila svoju novú kampaň na nábor zamestnancov.

Spoločnosť sa snaží každým rokom napredovať a rozširovať svoje pôsobenie o nové projekty a zákazky, čoho dôsledkom je aj nutnosť rozširovať pracovný tím o ďalšie posily najmä čo sa týka profesií montážnikov, montérov, či servisných pracovníkov. Cieľom kampane je propagácia spoločnosti ako stabilného a spoľahlivého zamestnávateľa na domácom slovenskom aj českom pracovnom trhu a zároveň popularizácia daného pracovného odvetvia.

„Súčasťou novej kampane je tiež redizajn úvodnej stránky na portály www.profesia.sk, ktorá má poskytnúť užívateľom peknou a prehľadnou formou všetky základné informácie o našej spoločnosti a zároveň informovať o všetkých aktuálnych pracovných pozíciách firiem patriacich do skupiny KLIMAK. Okrem toho komunikujeme viacerými formátmi aj v prostredí Google Ads, či na sociálnych sieťach Facebook, LinkedIn, Youtube, ale aj napríklad osobnou účasťou formou prednášok na stredných či vysokých školách, kde vidíme veľký potenciál práve v šikovných mladých študentoch. Verím, že sa nám aj týmto spôsobom bude dariť osloviť pracovný trh a zároveň ešte viac spopularizovať odvetvie technické zabezpečenie budov, v ktorom pôsobíme“ povedal Peter Ciglan, marketingový manažér spoločnosti KLIMAK.

Všetky aktuálne pracovné pozície nájdete na našej web stránke www.klimakslovakia.com v záložke „Kariéra“ alebo na spomínanom portály Profesia.

Zdroj: KLIMAK, s.r.o.