Galéria(7)

Chladničky Gorenje pre jednoduchší život

Chladničky Gorenje sú nielen krásne a úsporné, ale pod elegantným dizajnom ukrývajú aj množstvo nápadov a inteligentných technológií, ktoré vám uľahčia každodenný život. Či už máte radi všetko pod kontrolou, alebo naopak uvítate pomoc, aby ste mali voľné ruky na to, čo vás baví.

Zjednodušte si život!

Napríklad chladnička Gorenje NRC620CSXL4WF s integrovanou wifi, ktorú môžete ovládať prostredníctvom aplikácie ConnectLife a akéhokoľvek mobilného zariadenia, je inteligentný pomocník. Umožní vám robiť veci lepšie, rýchlejšie a odkiaľkoľvek bez toho, aby ste sa museli usilovať.

Neviete, čo chutného uvariť? V aplikácii nájdete množstvo nápadov a receptov so zoznamom ingrediencií. Cestou z obchodu môžete zvýšiť intenzitu chladenia alebo mrazenia aktivovaním funkcie SuperCool alebo FastFreeze. Potraviny, ktoré po návrate domov uložíte do chladničky, sa oveľa rýchlejšie vrátia na optimálnu teplotu a zostanú dlhšie čerstvé. Keď sa rozhodnete odísť na niekoľko dní preč, môžete inteligentnú chladničku prepnúť do energeticky úsporného dovolenkového režimu a znížiť tak účty za elektrinu.

Chladnička sa naučí sama predvídať vaše správanie

Adaptívna technológia AdaptTech si zapamätá vaše zvyky a dokonca sa učí predvídať vaše správanie. Takže skôr, ako otvoríte chladničku, zníži teplotu o jeden alebo dva stupne. Ušetríte tak svoje potraviny pred teplotnými šokmi, aby zostali dlhšie čerstvé a živé. A ušetríte aj peniaze za elektrinu. Nemusíte nič robiť – jednoducho „SA TO“ urobí samo.

Zdroj: Gorenje

Procesy, ktoré napodobňujú prírodu

Chladničky Gorenje sú vybavené celým radom technológií, ktoré vytvárajú klímu podobnú prírode. Technológia IonAir simuluje prirodzený proces ionizácie pomocou záporne nabitých iónov, ktoré pomáhajú udržať potraviny dlhšie čerstvé. Ventilačný systém MultiFlow 360° potom rovnomerne rozvádza ionizovaný vzduch prostredníctvom 14 ventilačných otvorov. Tým sa vytvára ideálna mikroklíma v celom priestore chladničky. A pokročilý chladiaci systém NoFrost Plus zabraňuje tvorbe námrazy, takže nie je potrebné spotrebič prácne odmrazovať. Opäť „SA TO“ urobí samo.

Zelenina ako zo záhradky

Chladničky Gorenje majú jednu z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu na trhu – zásuvku CrispZone so systémom SmartHumidity. Špeciálna membrána udržiava vlhkosť na optimálnej úrovni a prepúšťa prebytočnú vlhkosť von zo zásuvky. Pomáha tak predĺžiť život uskladnenej zelenine a ovociu, ktoré si zachovajú svoj čerstvý vzhľad, cenné vitamíny a živiny.

Zdroj: Gorenje

Priehradky sa menia presne podľa potreby

Potrebujete práve teraz uskladniť úrodu zo záhradky alebo veľa čerstvého mäsa, rýb a lahôdok? Praktická priestranná chladiaca zásuvka Convert ZeroZone s reguláciou teploty sa ľahko zmení z nulovej zóny na ďalší oddiel pre veľké množstvo ovocia a zeleniny. Najchladnejšiu časť chladničky tak môžete využiť rôznymi spôsobmi podľa toho, ako práve potrebujete.

Flexibilita chladničiek Gorenje ide ešte ďalej. Vďaka funkcii ConvertActive sa stlačením tlačidla celá mraznička premení na chladničku alebo veľkú nulovú zónu, v ktorej môžete uchovávať množstvo chladných nápojov na párty s priateľmi.

Zdroj: Gorenje

Hlavne bez zbytočnej námahy

Ak sa vaša staršia, neefektívna chladnička blíži ku koncu svojej životnosti, oplatí sa vybrať si nový spotrebič, ktorý vám bude spoľahlivo a dobre slúžiť bez toho, aby vám zaberal drahocenný čas. Možno jednu z chladničiek Gorenje pre jednoduchší život. Aj bez vašej asistencie zostanú vaše potraviny dlho čerstvé a v perfektnom stave a vy budete mať čas na to, čo vás naozaj baví.

Viac informácií: sk.gorenje.com

gorenje smartfridge key visual ambiental
fs22 ambient kitchen portrait nrc620csxl4wf gs673c60x gecs6c70xpa
gorenje gardenfresh superior convertactive 1

Zdroj: PR článok GORENJE Slovakia s.r.o.