Energetické rozdeľovače od spoločnosti Belimo

Belimo: optimálne pohodlie v miestnosti vďaka spoľahlivej distribúcii energie

Nový rad výrobkov bezúdržbových energetických zberných potrubí Belimo umožňuje efektívnu a spoľahlivú distribúciu energie. Energetické rozdeľovače pozostávajúce z rozdeľovačov z nehrdzavejúcej ocele a guľových ventilov poskytujú široký výber motorizovaných riešení. To ponúka rôzne možnosti nielen vo fáze plánovania, ale aj pri aplikáciách kúrenia a chladenia.

Vďaka charakterizovaným regulačným ventilom s rotačnými aktuátormi je spotreba energie nižšia ako pri bežných tepelných rozdeľovačoch s elektrotermickými aktuátormi guľového ventilu. Vďaka charakterizovanému regulačnému ventilu v energetickom zbernom potrubí sa dá spoľahlivo zabrániť aj internému úniku v uzavretých podmienkach. To znamená, že spotreba energie aj prevádzkové náklady sa udržateľne znižujú.

Charakterizované regulačné ventily ponúkajú jednoduchú zásuvnú montáž bez použitia nástroja. Vďaka jednoduchému nacvakávaciemu systému nie je potrebné použiť nástroje ani na pripevnenie nosníkov potrubia k uchytávacím koľajniciam.

Energetické zberné potrubia od spoločnosti Belimo je možné na požiadanie dodať aj v predmontovanom stave s príslušnou súpravou uzatváracích ventilov, pripojovacou zástrčkou a požadovaným programovaním. Tým sa znižuje náročnosť montáže a uvádzania zariadení do prevádzky.

Spoločnosť Belimo Group je globálnym trhovým lídrom v oblasti vývoja, výroby a predaja regulačných zariadení na energeticky efektívnu reguláciu vykurovacích, ventilačných a klimatizačných systémov.

Hlavným poľom pôsobnosti spoločnosti sú aktuátory klapiek, regulačné ventily, snímače a merače. Spoločnosť zaznamenala v roku 2021 tržby vo výške 765 miliónov švajčiarskych frankov a má približne 2 000 zamestnancov.

Video tu: https://www.youtube.com/watch?v=MbK6ffqEP7A

Produkt tu: https://www.belimo.com/at/shop/en_GB/Systems/Energy-Manifold/c/17707-40833

Informácie o spoločnosti a jej produktoch sú dostupné na internetovej stránke www.belimo.com.

Akcie spoločnosti BELIMO Holding AG sú od roku 1995 obchodované na burze SIX Swiss Exchange (BEAN).

Zdroj: BELIMO Automation Handelsgesellschaft m.b.H.