Partneri sekcie:

CAT S31 – odolný pracant s dlhou výdržou

image 100805 25 v1

Práca v sťažených podmienkach si občas vyžiada nejakú tú obeť v podobe rozbitého displeja. Vieme, že dnešné krehké zariadenia nevydržia to, čo poctivé staré telefóny. Teda, väčšina z nich. Ale našťastie sú tu aj také smartfóny ako je napríklad CAT S41 – odolný smartfón s veľkokapacitnou a výkonnou batériou, ktorá vám zaistí dlhé spojenie so svetom bez ohľadu na to, aké výzvy vám deň prinesie.

Absolútna funkčnosť aj pri extrémnych podmienkach

Smartfóny, ktoré sa používajú pri práci v teréne, musia odolať nielen nepohodlným teplotám, ale aj kvapalinám rôznych typov či nechceným pádom. Na stavbe, pri veľkých výkyvoch teplôt alebo pri celodennom používaní v prašných priestoroch klasické telefóny obyčajne vypovedajú svoju službu. V priemysle to jednoducho nemá konkurencia ľahké. CAT však prežije všetko, a to vďaka ochrane IP68 a MIL SPEC 810G. Rovnako ako u všetkých smartfónov danej kategórie, CAT S41 je zostavený tak, aby prežil opakované testy odolnosti proti pádu na betón z výšky 1,8 metra, a to z každého smeru. Odolať by mal pobytu vo vode s hĺbkou do 2 metrov počas jednej hodiny a zvládne aj teplotné šoky.

Šikovný pracant, ktorý sa podelí o svoju energiu

Batérie bežných mobilov extrémnemu chladu či teplu neodolajú. Prinajlepšom poskytnú 50 % výkonu a veľmi rýchlo zlyhajú. Nový CAT S41 však bez problémov odoláva teplotám nižším ako 0 stupňov či vyšším ako 40 stupňov Celzia. Okrem toho ponúkne obrovskú kapacitu až 5 000 mAh, čo príde vhod v prípade, že ste na mieste, kde nemáte možnosť nabiť si svoje zariadenie. Batéria je zároveň dostatočne výkonná na to, aby svoju energiu zdieľala s ostatnými. CAT S41 je tak prvým telefónom, ktorý možno využiť ako powerbank. Použitím dodaného USB konektora na zdieľanie batérie bude S41-ka nabíjať iný produkt alebo príslušenstvo a prestane vtedy, keď dosiahne úroveň, ktorú si vopred nastavíte ako rezervu v zabudovanej aplikácii.

Telefón stvorený podľa vašich požiadaviek

V štúdii, ktorej sa zúčastnilo takmer 22 tisíc používateľov smartfónov CAT, uviedli viac ako tri štvrtiny, že je pre nich nevyhnutná dlhá životnosť batérie a 98 % to považovalo za vysoko cenený kľúčový prvok. Prieskum tiež ukázal, že až 76 % používateľov poškodilo svoj predchádzajúci mobilný telefón. 94 % majiteľov smartfónov CAT si na svojom telefóne cení, že je odolný voči pádu, zatiaľ čo 71 % tvrdí, že je pre ich prácu nevyhnutná obrazovka odolná voči poškriabaniu.

A práve na základe týchto požiadaviek bol skonštruovaný CAT S41, ktorý okrem obrovskej batérie a odolnej konštrukcie poskytne tiež bohatú výbavu. Tá zahŕňa veľký 5-palcový FullHD displej, chránený najnovším sklom Gorilla Glass 5, výkonný procesor s 3 GB RAM a 32 GB ROM (s možnosťou rozšírenia pamäte o ďalšie 2 TB), 13 megapixelový fotoaparát, 8 megapixelový predný fotoaparát, Wi-Fi či podporu 4G sietí.

Telefón je možné zakúpiť u vybraných operátorov či vo viacerých slovenských obchodoch už za 389 eur.

ZDROJ: PR článok spoločnosti TCCM s.r.o.