VELUX ACTIVE with NETATMO 3
Galéria(5)

Zdravé vnútorné prostredie inteligentne a automaticky

Partneri sekcie:

VELUX ACTIVE with NETATMO je postavený na najnovšej technológii inteligentných senzorov, vďaka čomu premýšľa a následne aj koná za obyvateľov. Nepretržite monitoruje teplotu, vlhkosť a koncentráciu oxidu uhličitého v interiéri s cieľom zvýšiť kvalitu vzduchu pomocou vetrania a tienenia. Automaticky tak vytvára zdravšie vnútorné prostredie. VELUX ACTIVE je „všetko v jednom“ - riešenie pre automatickú kontrolu vnútornej klímy.

Zároveň je to prvý systém inteligentného ovládania strešných okien, ktorý je kompatibilný s Apple HomeKit. Ten umožňuje užívateľom udržiavať vysokú kvalitu vnútorného prostredia aj na diaľku prostredníctvom zariadení Apple (vrátane iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV a HomePod).

Systém možno ovládať aj prostredníctvom Siri® (hlasom ovládaného inteligentného asistenta spoločnosti Apple) alebo stlačením tlačidla v aplikácii Apple Home. VELUX ACTIVE je kompatibilný so všetkými motorizovanými jednotkami VELUX io-homecontrol®.

VELUX ACTIVE with NETATMO

„Inteligentné okná“ kompatibilné s Apple® HomeKit™

VELUX ACTIVE with NETATMO sa skladá z troch častí: snímača vnútornej klímy, internetovej brány a spínača odchodu a je kompatibilný s elektrickým systémom ovládania VELUX INTEGRA.

Senzor, ktorý sa nachádza v miestnosti, kde sú nainštalované strešné okná, neustále meria hodnoty CO2, vlhkosť a teplotu a monitoruje aj externé informácie o počasí, ktoré poskytujú online služby. Základom senzorov sú vyspelé algoritmy, ktoré aktivujú vetranie a chránia pre teplom.

www.velux.sk/vyrobky/inteligentna-domacnost

VELUX ACTIVE with NETATMO
VELUX ACTIVE with NETATMO 2
VELUX ACTIVE with NETATMO 3
VELUX ACTIVE with NETATMO 4