image 65632 25 v1
Galéria(2)

Zdravá sadrokartónová doska Activ’Air

Partneri sekcie:

Významný krok v boji proti škodlivinám v interiéroch urobila firma Rigips, keď na trh uviedla zdravé sadrokartónové dosky Activ’Air®.

PALETA ACTIVair
sadra 1

Predstavte si stavebný materiál, ktorý už 3. deň po inštalácii dokáže znížiť koncentráciu voľne prchavých látok v interiéri až o 70 %! Nemožné?

Stačí, ak do miestností, kde sa ľudia dlhodobo zdržiavajú, budú naprojektované zdravé sadrokartónové dosky Activ’Air® a akustické dosky Gyptone s technológiou Activ’Air®. Revolučná technologia Activ´Air rozkladá a neutralizuje voľne prchavé látky, najmä formaldehyd.
 
Activ’Air® – kvalita overená výskumom
Účinnosť technológie Activ’Air® bola preukázaná nezávislými laboratóriami Eurofins, ktoré potvrdili, že Activ’Air® trvalo odstraňuje tri štvrtiny škodlivých látok v ovzduší, nestráca účinnosť ani po úprave povrchu maľovaním alebo tapetovaním, nevylučuje spätne škodlivé látky a čistí ovzdušie v interiéri až 50 rokov. Zdravé dosky Activ’Air® je možné použiť na všetky typy konštrukcií, kde sa používajú aj bežné sadrokartónové dosky, a ani ich montáž nevyžaduje žiadne zvláštne technologické postupy.

Pre bližšie informácie o produkte navštívte stránku www.zdravadoska.sk alebo kontaktujte našich projektových špecialistov, ktorých nájdete na stránke www.rigips.sk v sekcii kontakty Rigips.


Kontakt:  
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.  
Divízia Rigips  
Vlárska 22  
917 01 Trnava  
www.rigips.sk