image 84435 25 v1

Výnimočná izolácia pre podlahy

Partneri sekcie:

Izolácia podláh sa  často podceňuje. Ak vám ale záleží na tepelnotechnických parametroch objektu, je dôležité i podlahy izolovať pomocou kvalitnej izolácie s príslušnými hodnotami. Tepelné izolácie, ktoré vyrába spoločnosť  Kingspan Izolácie, ponúkajú riešenie pre dokonalé utesnenie podláh  ale i vhodný podklad pre kombináciu s podlahovým vykurovaním. Pri použití izolácie podláh Kingspan Kooltherm K3 Podlahová doska navyše nestratíte ani na svetlej výške miestnosti.

Izolácie z rezolovej peny – materiál budúcnosti

Spoločnosť Kingspan Izolácie vyrába a predáva po celo svete izolačné dosky z rezolovej peny s vysokou kvalitou, určené pre obytné budovy i komerčné priestory. Izolačné dosky s označením Kingspan Kooltherm majú v porovnaní s inými izolantmi najlepšie tepelnoizolačné parametre. Sú trvanlivé, ekologické a ľahko sa spracúvajú. Jadro dosák Kingspan Kooltherm K3 Podlahová doska s najnižším súčiniteľom tepelnej vodivosti λ = 0,020 W/(m.K) tvorí tuhá rezolová pena s uzatvorenou bunkovou štruktúrou. Dosky majú po oboch stranách povrchovú úpravu na báze sklenej tkaniny, ktorá je s jadrom spojená už v priebehu výrobného procesu. Je teda trvácna a neodlupuje sa a zachováva si pevnosť i funkčnosť pri akejkoľvek manipulácii v súlade s s technologickými predpismi výrobcu. Podlahová izolácia Kingspan Kooltherm K3 Podlahová doska nielen, že chráni konštrukciu pred ochladzovaním, ale zabraňuje výskytu zdraviu škodlivých plesní.

Okrem novostavieb nachádzajú tieto dosky výrazné uplatnenie pri rekonštrukciách, kde je vďaka malej hrúbke izolácie možné zachovať výšky prahov i jednotnú úroveň rôznych podláh v rôznych miestnostiach.

Viac informácií na www.kingspaninsulation.sk