veľké okenné presklenia
Galéria(5)

Okná od Kalypsa – to najlepšie pre váš projekt

Partneri sekcie:

Kalypso Sk, spol. s r.o. je spoločnosť pôsobiaca na slovenskom oknárenskom trhu viac ako 20 rokov. Zameriavame sa predovšetkým na komplexné riešenia výplní stavebných otvorov pre rodinné domy, ale cudzie nám nie sú ani projekty ako bytové domy, polyfunkčné objekty a výrobné haly. Radi pracujeme na náročných zákazkách, kde sú potrebné inovatívne nápady a teší nás, keď aj vďaka našej práci vznikne vkusné a funkčné stavebné dielo.

Našou snahou je prácu uľahčiť aj samotným architektom a projektantom poskytnutím potrebných podkladov pri riešení návrhov pre koncových zákazníkov. Na stránke www.kalypso.sk sme pre tento účel vytvorili sekciu určenú odbornej.

Po jednoduchom zaregistrovaní sa (registrácia možná tu) je umožnený prístup k produktovým katalógom, video návodom, certifikátom a predovšetkým k výkresom detailov našich produktov. Na stiahnutie ponúkame aj projekčný systém Rehau s množstvom prehľadne spracovaných technických informácií a kalkulátorov (hodnota U, izoterma atď.).

1 1
LUBO4496 2
okna kalypso hlinik
veľké okenné presklenia
XT3B8166

Čo sa samotných produktov týka, prvoradá je pre nás overená kvalita výrobku doplnená profesionálnou montážou. Ponúkame od hliníkových, drevohliníkových, plastových okien, a samozrejme posuvných systémov a kompletných fasádnych presklení aj vchodové dvere, tieniacu techniku či siete proti hmyzu. Novinkami v našom portfóliu sú kazetové okná a bioklimatické pergoly.

Naša najvyspelejšia rada hliníkových okien Kalypso AL EVO 77 v kombinácií so zdvižno-posuvným systémom HS Portal 77 SLK Vás rozhodne zaujme, pokiaľ neradi robíte kompromisy a očakávate to najlepšie z najlepšieho. Vyniká teplo-technickými parametrami (Uf = 0,95 W/m2K a Uw od 0,72 W/m2K), ktoré dosahuje vďaka inteligentnému spojeniu premyslenej geometrie a vysokej kvalite materiálu.

okna kalypso hlinik
Zdroj: KALYPSO

Hliníkové okná sú elegantné, trvanlivé a pevné, vďaka čomu sa v obľube používajú pre veľké presklenia. Špeciálna povrchová úprava HWR (high weather resistance) zaručuje intenzívne a stále farby s rôznymi stupňami lesku, vysoko odolné voči poveternostným podmienkam a jednoduché na údržbu. Okná, dvere, tieniacu techniku prípadne ďalšie doplnky (parapety, siete) je možné zladiť výberom z komplexnej škály RAL farieb a štruktúrovaných povrchov.

Nemenej dôležitý je aj užívateľský komfort. Moderné spôsoby ovládania prostredníctvom smartfónov zabezpečujú, že vchodové dvere či reguláciu prirodzeného svetla v dome môžeme mať pod kontrolou z akéhokoľvek miesta na svete.

LUBO4496 2
Zdroj: KALYPSO

Pri samotnej montáži okien firma Kalypso odporúča používať montáž bez tepelných mostov, správne napojenie na podlahu a vhodné riešenie prekladu pri použití exteriérového tienenia, pri ktorej sa na ochranu škáry používajú tesniace pásky lepené z interiéru aj z exteriéru. Aj vďaka správnej montáži vedia výrobky od Kalypsa splniť akúkoľvek energetickú požiadavku na stavbu, o čom svedčí aj fakt, že už v roku 2015 sa podieľali na tvorbe Zeleného Átria – prvého pasívneho bytového domu na Slovensku.

Namontovaním výrobkov starostlivosť o zákazníka nekončí. Záručný servis je samozrejmosťou, ale vďaka stálym, osvedčeným a kvalitným dodávateľom materiálov ako Heroal, Rehau, GU, Guttman, či kovanie Winkhaus, vedia poskytovať aj dlhoročný pozáručný servis a vďaka dostupnosti náhradných dielov je možné produkty aj po dlhých rokoch opraviť, aby mohli slúžiť naďalej.

Pre viac informácií o našich produktov, službách a referenciách neváhajte navštíviť stránku www.kalypso.sk.

KALYPSO SK, spol. s r.o.
Pečnianska 1-3
85101 Bratislava
www.kalypso.sk
info@kalypso.sk
+421 2 634 539 34

ZDROJ: PR článok spoločnosti KALYPSO SK, spol. s r.o.