Okenné profily v nových moderných farebných odtieňoch
Galéria(1)

Okenné profily v nových moderných farebných odtieňoch

Partneri sekcie:

Spoločnosť Deceuninck, dodávateľ kvalitného základu plastových okien, predstavuje rozšírenú farebnú paletu špeciálnej povrchovej úpravy Titanium Plus. Úprava sa používa pre špičkové šesťkomorové plastové profily Inoutic Prestige, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami. Titanium Plus je jedinečná fólia, ktorá dodáva okenným rámom atraktívny kovový vzhľad – teraz až v siedmich nových kovových odtieňoch.


„Profily Inoutic Prestige s farebnými fóliami Titanium Plus sú unikátne v tom, že spĺňajú vlastnosti plastových okien a zároveň ponúkajú užívateľom atraktívny kovový dizajn, ktorý korešponduje s najmodernejšími trendmi v architektúre. Rozmanitosť farieb a tvarov umožňuje dokonalé zladenie otvorových konštrukcií, nielen s fasádou, ale aj s interiérom,“ hovorí Radek Slabák, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti Deceuninck.

Titanium Plus ponúka širokú paletu možností architektonického stvárnenia. Atraktívny kovový vzhľad okna s úpravou Titanium Plus a technická dokonalosť spolu s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami okenného profilu Inoutic Prestige, dodávajú novostavbám, ale i zrekonštruovaným starším domom osobitý štýl.

Titanium Plus predstavuje spojenie kvalitného plastového okenného profilu Inoutic Prestige s dizajnovo atraktívnym povrchovým riešením. Luxusná lesklá kovová povrchová úprava sa dosahuje pomocou špeciálnej fólie novej generácie, ktorá obsahuje maličké častice metalického pigmentu, ktorý odráža svetlo. Ten prepožičiava oknu charakteristický kovový vzhľad. Farebná škála fólií Titanium Plus sa v tomto roku výrazne rozrástla. Vybrať si už možno zo siedmich variantov pripomínajúcich rôzne kovy. V ponuke sú tieto farby – lítiovo sivá, tóriovo sivá, mosadzovo hnedá, titánovo biela, hliníkovo biela, hliníkovo sivá a grafitovo čierna.

K prednostiam špeciálnej povrchovej úpravy Titanium Plus, patrí okrem luxusného kovovo lesklého vzhľadu, aj dlhá životnosť a vysoká odolnosť proti najrôznejším poveternostným vplyvom. Spoľahlivo odoláva prívalovým dažďom, ale aj silným poryvom vetra. Je tiež vysoko odolná proti mechanickému poškodeniu a proti UV žiareniu. Trvalo si zachováva svoju pôvodnú farbu a lesk. Profily Inoutic Prestige s povrchom Titanium Plus sa vyznačujú dobrou akustickou izoláciou a výbornou tvarovou stálosťou, a to i pri veľkých teplotných rozdieloch. Štruktúra fólie Titanium Plus tiež umožňuje veľmi jednoduchú údržbu a čistenie okenných rámov, vrátane odstraňovania tak vážnych poškodení, akými sú napríklad grafity.

Plastové profily Inoutic Prestige s povrchovou úpravou Titanium Plus sú v porovnaní s bežnými hliníkovými oknami cenovo výhodnejšie. Na rozdiel od hliníkových okenných profilov majú lepšie tepelnoizolačné vlastnosti a účinne znižujú náklady na vykurovanie. So štandardne používaným zasklením a kovaním spĺňajú požiadavky na tepelnú prestupnosť celým oknom Uw <= 1,2 W/m2K. Okná z profilov Inoutic Prestige s povrchovou fóliou Titanium Plus, dokonca aj vo variante bez tejto úpravy, patria vo svojom segmente k technologickej špičke.

Viac informácií na  www.okno-centrum.sk