Radiátory a elektrické sušiaky s háčikmi

Nezvyčajné a priestorovo nenáročné elegantné radiátory, ktoré sú vhodné nielen do vašej kúpeľne, ale aj do kuchyne, chodby, predsiene... Tieto radiátory sa zároveň zaraďujú medzi najužšie na trhu. V ponuke sú v mnohých trendy farbách.

Rosendal

Toto vykurovacie teleso je vhodné na centrálne kúrenie, kombinované alebo elektrické. V ponuke je šírka 115, 266 a 420 mm a výška 950, 1 500 mm. V ponuke je aj horizontálny variant alebo verzia s masívnejšími rúrkami.

Rosendal | Zdroj: P.M.H.

Kares

Vertikálny sušiak Kares nájde uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo rozloženie. Vyberte si iba počet sušiakov Kares a podľa svojich predstáv ich umiestnite do radu alebo samostatne.

Kares je doplnený o dizajnové háčiky na ľahšie zavesenie uterákov. Tento elektrický sušiak má vnútri vykurovací kábel. V ponuke sú rozmery so šírkou 90, 162 mm a výškou 900, 1 500 mm.

Kares | Zdroj: P.M.H.

Theia

Radiátor Theia je veľmi obľúbený vďaka svojmu vzhľadu, ktorý vnesie do každej kúpeľne dotyk elegancie a luxusu. Dômyselne navrhnutá konštrukcia radiátora umožňuje jednoduché zakvačenie uterákov zboku alebo na háčiky, ktoré sú umiestnené na 2 vertikálnych rúrkach.

Radiátor má pripájací rozstup 100 mm. Rozmery radiátora sú 500 × 940, 500 × 1 540. Dá sa využiť napojenie na centrálne vykurovanie, kombinovane alebo iba na elektrinu. Možnosť výroby obráteného variantu.

Theia | Zdroj: P.M.H.

Coral

Radiátor Coral nadväzuje na úspešný radiátor Rosendal. Konštrukčne sa Rosendalu veľmi podobá. Tiež sa vyznačuje dômyselným rozložením háčikov na ľahké zavesenie uterákov. Vyrába sa vo verzii s tromi, štyrmi až šiestimi rúrkami s priemerom 26 mm. V ponuke je v chrómovom vyhotovení. Výška radiátora Coral je 1 200 mm. Šírka radiátora môže byť 200, 275, 350, 425 mm.

Coral | Zdroj: P.M.H.

Darius – hranatá verzia radiátora doplnená aj o hranaté háčiky.

Einar a Bosse

Efektívne elektrické sušiaky uterákov s nízkou spotrebou energie sa dodávajú v leštenom antikore alebo čiernej matnej verzii. Elektrické sušiaky majú vnútri vykurovací kábel, takzvanú suchú bázu. Zákazník má na výber pripojenie pomocou kábla do zásuvky alebo skryté pripojenie na pravej alebo ľavej strane. Kábel je vždy súčasťou balenia.

Bosse | Zdroj: P.M.H.

Ovládanie pomocou tlačidla ON/OF.

Funkcia 2 h alebo 4 h booster. El. sušiak má maximálny prevádzkový čas 2 alebo 4 hodiny, potom sa automaticky vypne.

Funkcia 2 h a 4 h časovač. Sušiak je v prevádzke maximálne 2 alebo 4 hodiny, potom sa automaticky vypne. Časovač sa znovu aktivuje automaticky po 22 hodinách (2 h časovač) či po 20 hodinách (4 h časovač) po vypnutí.

Zdroj: P.M.H.-Invest & Trade spol. s.r.o., Přísečná 556, 38101 Český Krumlov, info@pmh-co.cz