Partneri sekcie:

Spoznajte kvalitu, dizajn a krásu v interiéry

spoznajte kvalitu dizajn a krasu v interiery

Inovácie interiérových dverí nás dnes prekvapujú mnohými zaujímavými variantmi konštrukčných riešení.  Ponúkajú sa rôzne spôsoby osadenia dverí do steny a zákazníci sa už nemusia obmedzovať len na klasické zárubne, ako to bolo zvykom v posledných rokoch. Interiérové dvere sa tak môžu stať ústredným, veľmi nápadným prvkom interiéru, alebo naopak je možné zvoliť nenápadný variant dverí splývajúci so stenou.

Hra s rôznymi kombináciami, vymýšľanie vlastného štýlu, odvaha odhaliť svoju dušu: zariaďovať priestor je spôsob, ako vyjadriť svoju jedinečnosť. Dvere, ktoré sú prostredníkom medzi dvoma miestnosťami, sa môžu stať charakterizujúcim prvkom tohto delikátneho priestoru. Nie sú anonymným prvkom v mieste, kde sa nachádzajú, ale naopak, získavajú dnes svoje postavenie a charakter pomocou nápaditých tvarov, umeleckým použitím inovatívnych materiálov či nekonečným množstvom dizajnových i funkčných detailov.

Voľba dverí je stále menej obmedzujúca: je možné kombinovať najrôznejšie farby a konečnú úpravu zárubne a krídel a vytvárať príjemné synchrónie. Stále viac sa uplatňuje fantázia a dvere získavajú na dôležitosti.

Lídrom interiérových dverí je talianska spoločnosť FerreroLegno, ktorá ponúka široký sortiment dverí na takej úrovni, aby uspokojila požiadavky každého zákazníka. Filozofiou spoločnosti je ponúknuť predovšetkým také dvere, ktoré nielen splnia estetické požiadavky, ale predovšetkým vyniknú svojím jedinečným spracovaním.

Existuje nadčasová kultúra, ktorá sa síce mení v čase ale neztráca svoju hodnotu: to je klasický štýl vlnitých tvarov a vzácnych detailov. I dnešná nová tvorba sa inšpiruje týmito vzormi a zároveň sa prispôsobuje súčasnej dynamickosti: klasický štýl sa tak obohacuje o ľahšie a plynulejšie tvary. Kvalita nepristupuje na kompromisy, ale naopak, je dostupnejšia a všeobecnejšia.

Dvere značky FerreroLegno majú vďaka dokonalému spracovaniu svoju osobitosť a zákazník má možnosť neobmedzeného výberu nie len na internetových stránkach spoločnosti, ale najnovšie už aj na Slovensku – v bratislavskom showroome firmy Dvere.eu.

Okrem bratislavského showroomu, môžete  dvere značky FerreroLegno vidieť už čoskoro v dňoch od 17. do 21. septembra 2013 na výstave ForArch v Prahe, kde bude prezentovaná škála vzoriek a modelov vrátane noviniek, ktoré budú uvedené do výroby už tento rok.

Dvere.eu, s.r.o.
Ružová dolina 21/C
821 08 Bratislava
Info: +421 919 222 777
e-mail: obchod@dvere.eu
www.dvere.eu | www.dvere.sk

ZDROJ: Dvere.eu, FerreroLegno

–>–>