jazdiareň
Galéria(10)

Jazdecké haly | Jazdiarne | Stajne

AVG GROUP je známym slovenským výrobcom hál, ktoré sú vyrobené v certifikovanom výrobnom závode podľa prísnych európskych noriem a vnútropodnikových smerníc. Výroba hál AVG ponúka najlepšie konštrukčné riešenia, ktoré sú overené stovkami realizácií. Haly od AVG GROUP našli svojich spokojných zákazníkov nielen na Slovensku a Česku, ale aj vo Francúzsku, Rakúsku, Maďarsku, Nemecku, Poľsku alebo aj v Južnej Amerike.

hala na jazdenie
hala pre chov úžitkových zvierat
hala pre chov zvierat
hala pre skladovanie sena senník
jazdecká hala
jazdiareň
oceľová hala pre chov zvierat
oceľová hala pre poľnohospodárov

„AVG“- výroba oceľových hál

logo AVG
 

AVG – „HALY NA TISÍC SPȎSOBOV“

Riešenie jazdeckých hál, jazdiarní a stajní pre kone vyhovuje zásadným prirodzeným požiadavkám koní pre rôzne priestorové podmienky, ktorými sú ustajnenie a aktivity. Haly AVG ponúkajú ideálne riešenie a priestor pre jazdecké tréningy alebo organizované jazdecké súťaže.

Jazdecké haly, jazdiarne, stajne od AVG GROUP môžu byť vybavené tribúnami pre návštevníkov. Súčasťou hál AVG môže byť aj iné kvalitné zázemie jazdeckých hál ako napríklad stajne pre kone, priestor pre techniku alebo aj kaviareň a bar s presklenými stenami.

oceľová montovaná jazdecká hala
oceľová montovaná jazdecká hala | Zdroj: AVG group

Haly AVG pre malé a veľké projekty

Oceľové haly od výrobcu hál AVG GROUP s najlepším overeným konštrukčným riešením vytvárajú moderný priestor podľa súčasných požiadaviek nielen ako jazdecké haly, jazdiarne a stajne, ale aj ako haly pre poľnohospodárov.

Poľnohospodárske haly od výrobcu AVG sú určené na využitie ako haly pre chov zvierat, kravíny, haly pre chov ošípaných, haly pre chov hydiny. Konštrukčne navrhnuté haly AVG sa využívajú okrem chovateľských potrieb aj ako haly pre skladovanie obilia, haly pre skladovanie sena a slamy alebo technické sklady, dielne, garáže a podobne.

oceľová hala pre chov zvierat
oceľová hala pre chov zvierat | Zdroj: AVG group

AVG HALY – „najlepšie konštrukčné riešenia hál“

AVG hala môže byť konštrukčným oceľovým systémom navrhnutá tak, že vytvorí priestor nielen pre jazdeckú halu, jazdiareň, stajňu alebo poľnohospodársku halu, ale aj rôzne iné využitie podľa presných požiadaviek investora. Oceľové montované haly AVG môžu mať moderné fasády s vytvorenými presklenými plochami pre výklady.

Oceľové konštrukcie hál AVG a ponúkané riešenia slovenským výrobcom je možné prispôsobiť rýchlo aj individuálnym požiadavkám investora. AVG GROUP vyrába okrem oceľových hál aj moderné fasádne systémy, odvetrané fasády, kvalitné hliníkové okná a dvere, presklené fasády ako aj interiérové presklené steny a priečky, ktoré môžu byť použité v návrhu haly podľa vašej požiadavky.

hala pre skladovanie sena senník
hala pre skladovanie sena senník | Zdroj: AVG group

Oceľové haly AVG – „najlepšie konštrukčné riešenia, certifikovaná výroba, odborná montáž“

logo AVG

www.avg-group.com
www.haly.expert

ZDROJ: PR článok spoločnosti AVG group, a.s.