Chladná kráska zo Škandinávie

Prémiová kombinovaná chladnička RFN2826S luxusnej škandinávskej značky ASKO ponúka 445 l úložného priestoru technológie inšpirované samotnou prírodou.

Pocit komfortu a luxusu umocňuje aj integrovaný výrobník ľadu, ako aj dokonalé remeselné spracovanie z odolných materiálov, plynulá prevádzka a bezchybné osvetlenie v každom rohu a zásuvke spotrebiča. K dispozícii je mraziaca zásuvka a konvertibilná zásuvka s plynulou reguláciou teploty, ktorá môže slúžiť aj ako chladnička, nulová zóna alebo plnohodnotná mraznička. Na pripojenie k vodovodnej sieti. Stojí 7199 EUR.

Zdroj: Asko

Ideálne ju dopĺňa rovnako veľkorysá kombinovaná chladnička ASKO RWFN2826S s integrovanou vínotékou s dvoma individuálne nastaviteľnými teplotami, aby si vaše uskladnené vína zachovali svoju jedinečnú chuť a charakter. V spodnej časti spotrebiča je mraziaca zásuvka a konvertibilná zásuvka s plynulou reguláciou teploty pre chladenie lebo mrazenie podľa aktuálnej potreby.

Zdroj: Asko

A druhý výrobník rovnomerných, krištáľovo čistých kociek ľadu. K dokonalému pohodliu prispieva plynulý chod zásuviek s plným výsuvom a tlmeným zatváraním, ako aj príjemné osvetlenie celého priestoru spotrebiča pomocou niekoľkých energeticky úsporných svetelných zdrojov. Na pripojenie k vodovodnej sieti. Stojí 7199 EUR. Oba spotrebiče si môžete pozrieť v dizajnovom showroome ASKO v Prahe.

Ďalšie informácie: sk.asko.com

Zdroj: Asko