PropTech upr3

Digitálne technológie pre lepšie spojenie ľudí s budovami

Pridajte sa k platforme PropTech Slovakia, ktorá spája poskytovateľov, odberateľov technológií a investorov, ktorí digitálne transformujú celý stavebný a realitný trh.

Viete, čo je PropTech?

PropTech je skratka Property Technologies. Vo svete sa tak označujú všetky digitálne technológie, ktoré zlepšujú fungovanie ktorejkoľvek fázy životného cyklu stavieb, budov a miest. Od zlepšovania navrhovania a výstavby, riadenia a správy, práce a bývania, predaja, prenájmu a sťahovania až po zlepšovanie financovania a investícii do nehnuteľností.

PropTech 01

Čo je cieľom PropTech Slovakia?

Cieľom PropTech Slovakia je zlepšovanie navrhovania, realizácie a užívania stavieb, budov a miest, ktoré sa vďaka vhodným digitálnym technológiám môžu stať zdravšie pre ľudí, udržateľnejšie pre životné prostredie a efektívnejšie pre riadenie, užívanie a zhodnocovanie.

Ako to robíme?

Mapujeme trhy s inovatívnymi technológiami vo výstavbe a realitách doma i v zahraničí. Ich poskytovateľov spájame s odberateľmi a investormi, ktorí sú našimi partnermi. Prostredníctvom zaujímavého obsahu vzdelávame o prínosoch jednotlivých technológií. Vytvárame a organizujeme edukačné, networking a súťažné podujatia. Zúčastňujeme sa vyše 20 najväčších domácich a zahraničných realitných a technologických konferencií ročne. Spolupracujeme s medzinárodnými PropTech platformami.

ilustracka

Ako to funguje?

Ako to funguje

Prečo sa oplatí byť súčasťou PropTech Slovakia?

Prečo sa oplatí byť súčasťou

Patríte medzi partnerov, ktorých hľadáme?

Patríte medzi partnerov

Kto stojí za projektom PropTech Slovakia??

Milan Bogár

Milan Bogár
Milan má vyše 15 ročné skúsenosti s trhmi digitálnych služieb z pozície interného konzultanta najväčšieho poskytovateľa elektronických komunikačných služieb na Slovensku. Je absolventom Právnickej fakulty UK a Obchodnej fakulty EÚ v Bratislave.

Posledných 6 rokov zastupoval riaditeľa spoločnosti AS Property, ktorá poskytuje služby property managementu, facility mangementu ako aj konzultačné služby zamerané na prevádzku nehnuteľného majetku a zvyšovanie hodnoty nehnuteľností aj prostredníctvom nasadzovania najnovších technológií.

Od októbra 2019 je riaditeľom FM Inštitútu Slovakia, ktorý poskytuje vzdelávanie profesionálnym facility a property manažérom. Je influencerom a vzdialeným redaktorom globálnej PropTech platformy Unissu.

Chcem byť partnerom PropTech Slovakia

Získajte viac informácií o partnerstve platformy PropTech Slovakia a jeho výhodách.
Vyplňte formulár na našej stránke www.proptechslovakia.sk a budeme vás kontaktovať.

Naši partneri

Partneri PropTech Slovakia

ZDROJ: PR článok spoločnosti AS Property, s. r. o.