Proxenta rozbehla výstavbu Stockerky v Devínskej Novej Vsi

V Devínskej Novej Vsi sa priamo pod svahmi Devínskej Kobyly už naplno rozbehla výstavba Stockerky. Podľa vyjadrenia developera bude výstavba projektu prebiehať v jednej fáze s plánovaným dokončením do konca roka 2026.

V štyroch bytových domoch ponúkne Stockerka 271 bytov a apartmánov s rôznymi výmerami a dispozíciami. Na prízemí dvoch z nich sa budú nachádzať aj nebytové priestory, v ktorých by mala vzniknúť komunitná klubovňa aj materská škola. Súčasťou projektu je tiež jednopodlažný objekt vyhradený na občiansku vybavenosť.

V okolí bytoviek vznikne nápaditý park s rôznymi prvkami pre malých aj veľkých obyvateľov. Nachádzať sa tu bude detské aj multifunkčné ihrisko, tzv. work-out zóna, komunitná terasa či pikniková zóna s grilom. Všetko rezidenčné parkovanie absorbuje dvojpodlažný suterén, kde bude možné zaparkovať až 271 áut. Ďalších takmer 70 parkovacích miest sa bude nachádzať na povrchu na východnej strane zástavby.

SIGNATURE bývanie

Stockerka ponúka široký výber dvoj- až štvorizbových bytov na rodinné bývanie. K bytom na prízemí patria zelené predzáhradky, byty na najvyšších poschodiach sa pýšia veľkorysými terasami a ostatné byty disponujú praktickými balkónmi. Ako jeden z mála projektov ponúka Stockerka záujemcom o väčšie byty aj možnosť spájania dvoch susediacich bytov do jedného, čím môže vzniknúť až päťizbové bývanie.

V prípade záujmu sa však treba poponáhľať. Stockerka je už vo výstavbe a prípadné dispozičné zmeny budú možné len do určitého času. Byty sa predávajú v štandarde, ktorý okrem podláh či sanity zahŕňa aj predprípravu na montáž elektrických žalúzií či klimatizácie. Byty na najvyšších poschodiach sú navyše vybavené rekuperáciou aj systémami na inteligentné ovládanie domácnosti.

Samozrejmosťou je parkovacie miesto v podzemnej garáži, ktoré si môžu klienti nielen kúpiť, ale v rámci aktuálne prebiehajúcej kampane aj bezplatne prenajať. A aby im developer rozhodovanie ešte viac uľahčil, sprístupnil na stránke aj virtuálnu realitu. Vďaka nej sa môžu budúci rezidenti poprechádzať vo svojom byte už dnes.

Zdroj: PROXENTA Support

SIGNATURE lokalita

Stockerka vyrastá priamo pod svahmi Devínskej Kobyly v blízkosti prírodnej rezervácie Štokeravská vápenka, ktorá je jedným z najcennejších chránených území v Bratislave. A kým z jednej strany susedí s lesom, z druhej strany sa nachádza nákupné centrum aj kompletná občianska vybavenosť v mestskej časti Devínska Nová Ves. Budúci obyvatelia tak budú mať v pešej dostupnosti školy, škôlky a na dosah aj najmodernejšiu nemocnicu na Slovensku či nákupné centrum s multiplexom.

Nové prémiové byty v ponuke

Začiatkom apríla uvoľnil developer do predaja aj časť bytov v najžiadanejšej budove Stockerka Prémium, ktorá ponúka limitovaný počet bytov v bezprostrednom susedstve lesa. Obyvatelia tejto bytovky budú môcť denne čerpať z blahodarnej energie stromov, vychutnávať si zelené výhľady alebo relaxovať pri zvukoch lesa alebo štebote vtákov.

Kompletnú ponuku bytov vrátane prémiových nájdete na stránke www.stockerka.sk

Zdroj: PR článok PROXENTA Support s. r. o.