Ako sa vzdelávať v oblasti cenotvorby a získať prestížnu pečiatku?

To, čo sa v živote naučíte, vám už nikto nevezme. Investovať do svojho vzdelania sa oplatí v každej dobe. Zvlášť v tejto digitálnej, keď konkurencia rýchlo rastie aj vo sfére ľudských zdrojov. Nenaletieť však prázdnym školeniam, na ktorých sa dozviete len základné informácie z danej problematiky môže byť ťažké. Spoľahnite sa na overené akreditované školenie od CENEKONU a majte istotu, že ste peniaze investovali do správneho odborného kurzu.

Rozpočtovanie a kalkulovanie stavebných prác

To je presný názov exkluzívneho školenia od spoločnosti CENEKON, akreditovaného na Ministerstve školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky v zmysle zákona 568/2009 o celoživotnom vzdelávaní. Je určené pre všetkých rozpočtárov, kalkulantov, prípravárov, stavbyvedúcich, investorov, projektantov a projektových manažérov, ktorí chcú získať vedomosti o zásadách oceňovania stavebných prác. Zúčastnilo sa ho už viac ako 400 úspešných absolventov. Pridať sa k nim môžete aj vy, stačí sa prihlásiť. Najbližší termín školenia je 22. a 23. mája 2024 v Bratislave.

Čo absolvovaním akreditovaného školenia získate?

Okrem množstva teoretických a praktických informácií získa úspešný absolvent školenia osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania a bude zapísaný do interného registra účastníkov ďalšieho vzdelávania na stránke ministerstva. Osvedčenie sa vydáva na dobu neurčitú. Ďalšou výhodou je získanie pečiatky, ktorou viete rýchlo preukázať vo svojich projektoch absolvovanie akreditovaného vzdelávania v oblasti rozpočtovania a kalkulovania stavebných prác a zvýšiť tak svoje uplatnenie na trhu práce. Pečiatku budete mať k dispozícii elektronicky a aj vo fyzickej podobe, ako okrúhlu pečiatku. Lákavé benefity, čo poviete? Podrobnejšie informácie o programe sa dozviete na stránke školenia Rozpočtovanie a kalkulovanie stavebných prác.

Poznáte cenníkovú databázu CENEKON?

Je to viac ako milión položiek stavebných konštrukcií, prác a materiálov z rôznych oblastí priamo od výrobcov a predajcov. Spoľahnúť sa môžete na aktuálnosť cien. Neustále sledujeme vývoj cien a podľa potreby vydávame vždy aktuálne databázy. Cenníky CENEKON sú súčasťou komplexného stavebného softvéru CENKROS 4 alebo si ich môžete zakúpiť ako aplikáciu ONLINE Cenníková databáza CENEKON a mať tak správne ceny po ruke nech ste kdekoľvek. V prehľadnej databáze jednoducho vyhľadáte a porovnáte ceny komerčných položiek a oceňovanie tak bude omnoho rýchlejšie.

Overená značka a najlepšia podpora

Viac ako 30-ročné skúsenosti v oblasti cenotvorby sú zárukou kvality vytváranej databázy. Svojim klientom CENEKON poskytuje podporu na HOTLINE a okrem akreditovaného školenia pracuje aj na ďalších odborných kurzoch. Už niekoľko rokov je CENEKON hrdou súčasťou KROSU a spoločne pripravujeme mnoho vzdelávacích kurzov pre stavbárov. Spoľahnite sa na overenú kvalitu a vzdelávajte sa aj vy v rôznych oblastiach stavebníctva.

Zdroj: PR článok CENEKON