Autodesk Live 2020 945

Online konferencia Autodesk LIVE 2020

Zoznámte sa s najnovšími CAD a BIM technológiami a s novými návrhovými produktmi Autodesk prostredníctvom unikátnej online konferencie Autodesk LIVE 2020.

Dňa 25. apríla 2019 vysiela spoločnosť CAD Studio interaktívny verejný videostream, v ktorom predstaví nové produkty radu Autodesk 2020. Vďaka tomuto živému internetovému vysielaniu sa môžete zoznámiť s novinkami CAD, CAM, BIM a PDM produktov Autodesk odkiaľkoľvek zo svojho pohodlného kresla, to znamená priamo vo svojom na počítači, v notebooku, tablete, telefóne, televízore. Môžete byť doma alebo vo firemnej zasadačke či školskej učebni. Vlani sa k tejto konferencii pripojilo vyše 1 300 unikátnych sledujúcich.

Táto nová internetová „televízna“ forma nahrádza pôvodné tradičné série roadshow. Vďaka moderným technológiám priblíži novinky CAD aplikačného radu 2020 i záujemcom v tých regiónoch Českej a Slovenskej republiky, kam naša roadshow predtým nezavítala.

Divákom tak predvedieme zaujímavé novinky produktov AutoCAD 2020, Inventor 2020, Revit 2020, nové profesijné série Autodesk Collection, Fusion 360, nové služby BIM 360 a ďalšie najnovšie cloudové technológie alebo populárne nadstavbové aplikácie vrátane našich nových bonusových nástrojov CS+. Dopoludňajšia sekcia vysielania je venovaná strojárenstvu, popoludňajšia sekcia zasa stavebníctvu.

Z poslaných registrácií účastníkov konferencie bude na konci vysielania vylosovaný nový majiteľ inteligentných hodiniek Garmin Vivoactive 3. Účasť na tejto online konferencii je bezplatná.

Zaregistrujte sa včas na stránke www.cadstudio.cz/live2020