Sprchová vanička Sestra

Sestra Shower Surface 8 bigview 1

Nová sprchová vanička Geberit Sestra v sebe spája moderný minimalistický dizajn a špičkové technológie pre bezchybnú funkčnosť.

Krásna a bezpečná

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra upúta na prvý pohľad – jej elegantný minimalistický dizajn sa premieta aj do odtoku, ktorého kryt lícuje s povrchom vaničky a vytvárajú tak jednoliaty celok. Povrch je jemne štruktúrovaný, čo mu dodáva vzhľad kameňa a zaručuje protišmykové vlastnosti najvyššej triedy (trieda C podľa normy DIN 51097).

Nová sprchová vanička Geberit Sestra 4

Minimalistický dizajn s veľkým výkonom

Odtok je vybavený zápachovou uzávierkou s obzvlášť plochou konštrukciou a preto je ideálny pre nízke výšky poteru. Štandardná výška vodného uzáveru je 50 mm. Napriek svojmu minimalistickému dizajnu dosahuje prietokovú kapacitu vyše 0,6 litrov za sekundu, čím podstatne prevyšuje požadovanú kapacitu 0,4 litra za sekundu stanovenú normou EN 274. Alternatívne je k dispozícii aj zápachová uzávierka s výškou vodného uzáveru 30 mm, ktorá je vhodná pre rekonštrukcie podláh s nízkou konštrukčnou výškou.

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra má výšku iba 4 cm a podľa potreby ju možno osadiť na podlahu alebo zapustiť, aby jej horný okraj bol v jednej rovine s okolitou podlahou.

Nová sprchová vanička Geberit Sestra 3

Jednoduchá údržba

Aj pri sprchovej vaničke Geberit Sestra je jednoduchá údržba v centre pozornosti. Jediným pohybom ruky sa dá vybrať nenápadný kryt s hrebeňovým sitkom, ktoré zachytáva vlasy a iné nečistoty. Sitko sa jednoducho opláchne a založí späť.

Nová sprchová vanička Geberit Sestra 1

Veľký výber

Geberit Sestra je v ponuke v troch farbách – bielej, šedej a grafitovej čiernej a vybrať si môžete až z deviatich rozmerov v šírke 80 alebo 90 cm a v dĺžkach od 90 cm do 160 cm.

www.geberit.sk/sestra

ZDROJ: PR článok spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o.