Nový elektrický radiátor – splnený sen milovníkov dizajnu a poriadku v kúpeľni!

Zehnder Deseo Verso 02
Zdroj: Zehnder

Minimalistický sklenený radiátor, ktorý sa vďaka mimoriadnemu vyhotoveniu hodí do akejkoľvek kúpeľne – to je najnovší výrobok špičkového švajčiarskeho výrobcu dizajnových radiátorov Zehnder. Zehnder Deseo Verso vás uchváti čistým dizajnom, špičkovým výkonom, mimoriadne kvalitným vyhotovením a originálnym riešením sušenia uterákov. Je ideálnym radiátorom pre milovníkov dizajnu a čistých a uprataných kúpeľní.

Výrazné vylepšenie, ktoré je „typicky zehnderovskou“ dizajnovou odpoveďou na tradičné kúpeľňové rebríky, sa skrýva v dvoch výsuvných ramenách na sušenie uterákov, ukrytých za telom radiátora. Dokonale zladenú kúpeľňu tak nič nenaruší – užívateľ vníma iba puristickú krásu lesklého skleneného povrchu radiátora.

Zehnder Deseo Verso sa dodáva v dvoch rozmeroch s modernými povrchovými úpravami lesklá čierna, lesklá biela a zrkadlo. Jednoducho sa obsluhuje pomocou integrovaných dotykových tlačidiel, ktorých povrch je zjednotený s povrchom radiátora, či diaľkovým ovládaním.

Zehnder Deseo Verso je mierne zaoblený sklenený infračervený panel vykurujúci s vysokým podielom sálavého tepla, ktoré maximalizuje tepelný komfort v miestnosti. Vďaka napojeniu na elektrinu nie je závislý od zvyšku vykurovacej sústavy. V kúpeľni si teda možno zakúriť bez ohľadu na vykurovaciu sezónu, len podľa toho, ako potrebujete.

Zehnder RAD Deseo Verso perspective cutout black L a4 Print 75896
Zdroj: Zehnder