Partneri sekcie:

Jaseň? No jasné!

image 97445 25 v1

Jaseň svojmu menu rozhodne nerobí hanbu – jeho jasné svetlé drevo je totiž jasným favoritom medzi drevodekormi pre rok 2018! Ako ho dostať čo najjednoduchšie do vášho interiéru? Prizvite si na pomoc fóliované dvierka!

„Zatiaľčo na vrchole popularity sa neustále držia najrôznejšie odrody tradičného dubu, najnovším trendom v nábytkovom dizajne začína jednoznačne vládnuť jaseň, ktorého verná imitácia v podobe drevodekoru prírodný jaseň je novo dostupná i pre fóliované dvierka T.classic,“ hovorí pán Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, najväčšieho českého výrobcu nábytkových dvierok a panelov, a pokračuje: „Už na prvý pohľad zaujme svojou jemnou štruktúrou i charakteristickým svetlým odtieňom, vďaka ktorým sa tento univerzálny dekor hodí ako do tradičnejších či rustikálnych interiérov, tak aj do moderne ladených. Naviac sa skvele kombinuje s najrôznejšími druhmi materiálov a svetlými i tmavými odtieňmi, čo ešte viac rozširuje jeho možnosti.“

Okrem pôsobivého vzhľadu oceníte na fóliovaných dvierkach v dekore prírodný jaseň aj ich praktické vlastnosti – ľahko sa udržujú a vďaka tomu, že fólia obopína dvierka z pohľadovej strany i zo všetkých štyroch bočných strán, a jediný spoj tak u nich je iba na zadnej strane, sú naviac dvierka chránené před prenikaním vlhkosti. Sú tak ideálnou voľbou takmer do akejkoľvek miestnosti v interiéri!

Viac o spoločnosti na www.trachea-dvierka.sk a www.overface.sk.