Interiérové dekoračné efekty

Farby Taika umožňujú vytvárať dekoračné efekty na drevených, drevovláknitých, drevotrieskových, kovových, sadrokartónových a betónových povrchoch, a to štetcom, efektovým valčekom alebo striekaním. Vzorkovník farieb Taika ponúka vhodné odtiene, ktoré možno aplikovať valčekom s krátkym vláknom, a na vytvorenie rôznych vzorov je vhodné použiť efektové valčeky. Pri použití vysoko kvalitného syntetického štetca sa dá dosiahnuť čo […]

Farby Taika umožňujú vytvárať dekoračné efekty na drevených, drevovláknitých, drevotrieskových, kovových, sadrokartónových a betónových povrchoch, a to štetcom, efektovým valčekom alebo striekaním.

Vzorkovník farieb Taika ponúka vhodné odtiene, ktoré možno aplikovať valčekom s krátkym vláknom, a na vytvorenie rôznych vzorov je vhodné použiť efektové valčeky. Pri použití vysoko kvalitného syntetického štetca sa dá dosiahnuť čo najkrajší perleťový efekt. Farba najlepšie vyznieva ako dekoračný náter na ohraničených plochách, kde je časť podkladovej farby viditeľná. Je vhodná pri aplikácii cez maliarske šablóny a na maľovanie liniek.

Zdroj: FINNCOLOR Slovakia, s. r. o.