Compass architekti

Compass architekti, JTRE, V príprave, Bývanie, Obchod a služby, Bratislava

COMPASS ARCHITEKTI, BACHLEDKA Ski&Sun, Spišská Magura

Compass Architekti, CZ Slovakia,a.s., Bratislava,Bratislava - Ružinov

COMPASS ARCHITEKTI, Lucron Group, Bratislava,Bratislava - Nové Mesto

Prior, hotel Kyjev či Manderlák. To sú budovy na Kamennom námestí a v jeho okolí, ktoré pozná azda každý obyvateľ krajiny. Pozornosť si ale zaslúžia aj ďalšie objekty v tejto významnej oblasti. Okrem mnoho opravených domov z predošlých rokov sa tu nachádza aj jedna nezastavaná a zanedbaná parcela, obrastená náletovou zeleňou. V neďalekej budúcnosti sa z nej môže stať solídny projekt, nakreslí ho totiž jeden z najkvalitnejších slovenských ateliérov.

Andrej Sárközi -

Je dôležitou dopravnou tepnou Bratislavy, križuje mnoho ďalších významných ulíc a nachádzajú sa tu štátne inštitúcie, ale aj nové či staršie developmenty. Reč je o Záhradníckej ulici v bratislavskom Ružinove, kde je situované aj sídlo nadnárodnej spoločnosti Henkel. Firma sa má v blízkej budúcnosti sťahovať do nových priestorov, rekonštrukciou ale prejde jej staré sídlo.

Andrej Sárközi -
Rozhovor

Čítate prepis podcastu How I Met My Architect, ktorý bude možné sledovať na našom webe. Nový diel nájdete na ASB.sk každý víkend.  Druhý rozhovor sa nahrával v marci 2021 a hosťom bol Martin Hudec.

Peter Dostál -

Compass architekti, Cresco Real Estate, Neznáme, Bývanie, Bratislava, Bratislava - Petržalka