Serum Institute

Najväčší svetový výrobca vakcín si vybral jednotky Systemair Hygiene

Spoločnosť Systemair dodá výrobcovi vakcín Serum Institute 43 kusov vetracích jednotiek v hygienickom vyhotovení.

Serum India je najväčším výrobcom vakcín na svete a líder vo výrobe vysoko špecializovaných život zachraňujúcich biologických vakcín proti tetanu, DTP (záškrt, tetanus a čierny kašeľ), MMR (osýpky, príušnice, rubeola), IPV (detská obrna), hepatitíde a ďalšie.

Biotechnologická spoločnosť opäť prejavila dôveru v odborné znalosti spoločnosti Systemair a na vetranie svojich moderných laboratórií a výrobných priestorov si vybrala naše vzduchotechnické jednotky.

Spoločnosť Systemair dodá 43 kusov vzduchotechnických jednotiek v hygienickom vyhotovení z nášho výrobného závodu v Turecku, ako jedného z niekoľkých výrobných závodov Systemair na výrobu vetracích jednotiek vo svete.. Dodávky sú plánované do septembra 2020.

Na tento unikátny projekt dodala spoločnosť Systemair vetracie jednotky aj v minulosti. Vďaka dostatočnému know-how lokálneho tímu spoločnosti ohľadom návrhu a technickej podpory vetrania farmaceutických výrobných priestorov, promptnej technickej podpore a dostatočnému výkonu našich jednotiek sme opäť dostali dôveru a možnosť dodať ďalšie vetracie jednotky.

HSK

logo

Serum Institute nedávno informoval o tom, že do konca tohto roka v spolupráci s Oxfordskou univerzitou vyrobí novú vakcínu proti koronavírusom a do decembra 2020 bude pripravený na jej hromadnú výrobu.

Toto je v týchto neľahkých časoch veľmi dobrá správa a my v Systemair sme hrdí, že naše vetracie jednotky pomôžu s vývojom a výrobou tejto dôležitej vakcíny, ktorá dokáže zachrániť mnoho ľudských životov.

www.systemair.sk