Deceuninck odovzdal cenu developerovi roka 2010
Galéria(2)

Deceuninck odovzdal cenu developerovi roka 2010

Spoločnosť Deceuninck aj tento rok podporila ASB GALA večer 2010, počas ktorého odborná porota ocenila najvýznamnejšie realizačné spoločnosti, developerov a osobnosti slovenskej architektúry a stavebníctva. Ako hlavný reklamný partner podujatia odovzdala cenu developerovi roka 2010.

Spoločnosť Deceuninck opäť podporila podujatie ASB GALA večer 2010. „ASB GALA vytvára priestor pre nevšedné stretnutia popredných predstaviteľov stavebníctva a architektúry. Je pre nás cťou byť partnerom prestížneho podujatia, ktoré je zároveň zdrojom motivácie pre našu ďalšiu prácu,“ hovorí Ing. Radek Slabák, generálny riaditeľ spoločnosti Deceuninck.

Ing. Radek Slabák odovzdal cenu v kategórii developer roka 2010 do rúk Simonovi Johnsonovi, projektovému riaditeľovi spoločnosti Ballymore Properties, s. r. o.

ASB GALA večer
Záštitu nad štvrtým ročníkom ASB GALA večerom 2010 prevzala Fakulta architektúry STU v Bratislave, Slovenská komora architektov, Slovenská komora stavebných inžinierov, Spolok architektov Slovenska, Stavebná fakulta STU v Bratislave a Zväz stavebných podnikateľov Slovenska. Konečné výsledky hlasovania auditovala spoločnosť Deloitte.

Udeľovanie prestížnych cien vyhlasuje mesačník ASB v spolupráci s ekonomickým týždenníkom Trend. V každej kategórii vyberá viac ako stočlenná odborná porota jedného víťaza z piatich nominovaných. Široká verejnosť môže prejaviť svoj názor prostredníctvom internetového hlasovania. Návštevníci portálu www.asb.sk sami určili víťazov v jednotlivých kategóriách. V internetovom hlasovaní sa stavebnou firmou roka stala spoločnosť Doprastav, a. s., developerom roka Mlyny, a. s. a osobnosťou architektúry a stavebníctva sa stali doc. Ing. arch. Ján M. Bahna, akademický architekt a Ing. arch. Ľubomír Závodný.

Výsledky slávnostného ASB GALA večera 2010:
ASB – Osobnosť architektúry a stavebníctva 2010
Ing. arch. Ľubomír Závodný

ASB – Developer roka 2010
Ballymore Properties, s. r. o.

ASB – Stavebná firma roka 2010
Doprastav, a. s.

Zdroj: Deceuninck