Partneri sekcie:
  • Peikko
  • Vaillant
  • STAT_KON
  • SKSI

Leier si upevnil pozíciu na trhu

image 76312 25 v2

Spoločnosť Leier Baushoffe SK je členom spoločnosti medzinárodnej skupiny Leier, ktorá sa zameriava na výrobu a predaj stavebných materiálov a pôsobí v oblasti strednej Európy.

Založil ju v roku 1965 pán Michael Leier ako rodinnú firmu v Rakúsku a na jej čele stojí dodnes. Po úspechu v Rakúsku svoje pôsobenie rozšíril aj na územie Poľska, Maďarska, Rumunska, Chorvátska, na Slovensko a od júla 2015 aj na Ukrajinu.

U nás existuje spoločnosť Leier od roku 2005. Zameriava sa na výrobu a predaj kompletného stavebného materiálu pre celú hrubú stavbu a dotvorenie záhrad, ako sú tehly, unikátne tavrovky Durisol, betónové debniace a murovacie tvarovky, prefabrikované steny a stropy, stropné systémy, komínové systémy, betónová strešná krytina, schodiskové prvky, dlažby, terasové platne, prvky inžinierskych sietí a podobne.

Za 10 rokov existencie si slovenský Leier upevnil svoju pozíciu na trhu stavebných materiálov. Predovšetkým práve prebiehajúci rok 2015 sa javí ako veľmi úspešný. Výrazne navýšil svoj podiel na trhu, a to najmä v predaji tehál a komínov. Predaj tehál sa zvýšil o 35% a predaj komínov dokonca až o 45%.

Zdroj: Leier Baustoffe SK

KategórieTehly, tvárnice