Partneri sekcie:
  • STAVMATSTAVEBNINY
  • Vaillant
  • Peikko
  • Mapei

Výnimočná variabilita článkových vykurovacích telies Zehnder Charleston

image 99772 25 v1

Radiátory Zehnder Charleston ponúkajú výnimočnú variabilitu a ideálne riešenie pre nízkoteplotné vykurovacie sústavy. Poskytujú zdravšie teplo, oázu tepelnej pohody a nadčasový dizajn pre klasický a moderný štýl. Majú dlhú životnosť a mnoho ďalších výhod pre vykurovanie. Kombinácia najmodernejšej technológie s vysokým podielom sálavého tepla a dlhoročných skúseností spolu s presnou výrobou. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcim článkom a obrázkami.

Výnimočná variabilita

Pri stavbe a hlavne pri rekonštrukcii vzniká často problém s miestom pre radiátor s jeho výberom v požadovanom rozmere a súčastne s dostatočným výkonom. ► Musíme teda pristupovať k nechceným kompromisom.

Zehnder Charleston je vhodný pre každý interiér. Vyrába sa v širokej škále rozmerov (až do výšky 3 m), tepelných výkonov, s viacerými typmi pripojení a upevnenia a vo viac ako 50 farbách. Ponuka zahŕňa aj atypické prevedenie vr. radiátorov do kúpeľní či modelov Retrofit pre jednoduchú výmenu starých telies. Žiadny iný radiátor nie je tak variabilný.

Nadčasový dizajn pre klasický i moderný štýl

Každý  interiér má svoj osobitný štýl. Kto kladie dôraz na harmóniu, nemal by zabúdať tiež na radiátory. Realita je však väčšinou iná. Výberu radátorov obvykle nevenujeme dostatočnú pozornosť. ►Dizajnové trendy a vkus sa menia v priebehu času a tak sa stáva, že s použitými radiátormi sme nespokojný, pretože sa nám nehodia do štýlu interiéru.

Zehnder Charleston – originál medzi článkovými trubkovými radiátormi, presviedča svojím nadčasovým vzhľadom a eleganciou. Je vhodný pre klasický a moderný štýl. Nepodlieha meniacim sa trendom a vytvára tak interiér s osobitým charakterom.

Ideálny pre nízkoteplotné sústavy

Nové trendy vo vykurovaní, akými sú použitie kondenzačných kotlov alebo tepelných čerpadiel, prinášajú zdroje tepla s nízkými teplotami vykurovacieho média. ► Toto kladie veľké nároky na nadmernú a teda nežiadúcu veľkosť vykurovacieho telesa.

Radiátory Zehnder Charleston sú používané tiež pre nízkoteplotné vykurovacie sústavy a napomáhajú tak dosiahnuť požadovaných úspor pri spotrebe tepelnej energie. Najmä vďaka výnimočnej konštrukcii a rozmerovej variabilite ponúka možnosť optimalizovať velkosť použitého telesa.

Zdravšie teplo

Pri vykurovaní bežným radiátorom vzniká problém s vírením prachu, jeho usadzovaniu na  neprístupných miestach radiátora s následnou tvorbou baktérií. ►Dôsledkom toho môže byť zvýšený výskyt alergií, chorôb a ťažkostí s dýchacími cestami.

Radiátory Zehnder Charleston s článkovou konštrukciou a hladkým povrchom je možné ľahko čistiť. Vďaka tomu dochádza k zníženiu vírenia  prachu a zamedzenie tvorby baktérií.  Sme menej chorí a vytvárame priaznivejšie prostredie pre nás, naše deti a alergikov.

Oáza tepelnej pohody

Panelový radiátor vykuruje hlavne konvekciou s trvalým prúdením vzduchu. Čo ešte viac zosilňuje prievan pri vetraní oknom s rýchlou výmenou vrstvy studeného a horúceho vzduchu. ►Cirkulujúci vzduch spôsobuje vysušovanie sliznice a výrazne znižuje tepelný komfort.

Radiátory Zehnder Charleston produkujú vyšší, až 35% podiel sálavého tepla, ktoré pôsobí rovnako príjemne ako slnečné lúče. Ohrievajú povrchy vr. ľudského tela – vyvolávajú príjemný pocit tepla. Vytvárajú maximálne prirodzenú a zdravú vnútornú klímu s rovnomernejším rozložením teploty v interiéri a menším vírením prachu.

Dlhá životnosť

Pri bežných radiátoroch sa kladie dôraz predovšetkým na nízku cenu. Tá je  dosiahnutá napríklad použitím jednej vrstvy laku, alebo zastaralou konštrukciou. ► Telesá s jednou vrstvou laku skôr korodujú a majú tak kratšiu životnosť. Rovnako článkové telesá je treba po určitej dobe pretesniť.

Zvolením radiátorov od švajčiarskeho výrobcu Zehnder získate prvotriedny výrobok s 2-vrstvovým lakovaním s dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou proti korózii a mechanickému poškodeniu. Životnosť je dosiahnutá najmä precíznym laserovým zváraním so 100% tesnosťou a lakovaním až po zvarení telesa a tlakovej skúške.

Do 31.8.2018 prebiehajú tieto akcie:

  • DESIGN CONTEST – súťaž pre architektov a dizajnérov o najlepšie vizualizácie alebo realizácie radiátormi Zehnder Charleston: viac tu

  • Dodatočná 10% zľava pri objednávke zákazky s min. 4 kusmi dizajnových radiátorov Zehnder Charleston. Táto zľava je určená pre firmu, ktorá radiátor navrhla a predala konečnému zákazníkovi / investorovi alebo pre konečného zákazníka, ktorý si radiátory sám vyberie a požiada od predajcu alebo inštalatéra.
  • Mr. Charleston – program školenia a výhod pre partnerov navrhujúcich a predávajúcich vykurovacia telesá Zehnder Charleston viac tu

Viac informácií na: http://www.zehnder.cz/vyrobky-a-systemy/designove-radiatory/zehnder-charleston alebo na: Zehnder Group Czech Republic s.r.o., M +420 731 414 443, info@zehnder.cz

Kontakt pro SR: M +421 (0) 901 733 722, M +421 (0) 948 150 818, info@zehnder.sk, www.zehnder.sk

 

ZDROJ: PR článok spoločnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

KategórieVykurovanieZnačky